Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Azoktól kérdezném, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól kérdezném, akiknek már felnőttek voltak, mikor a szüleik elváltak, hogyan élték ezt meg?

Figyelt kérdés
Én most 25/l vagyok. Már évek óta külön élek a szüleimtől, egy egész másik városban. A többi testvéremnek már családja is van, bár őrajtuk azt látom, hogy nem nagyon foglalkoztatja őket. Lehet engem is csak azért, mert egyedül élek, még nincs családom, de engem igencsak padlóra tett. Egy világ omlott össze bennem. nekem mindig is követendő példa volt az ő házasságuk, ha nem is volt teljesen tökéletes, de valahogy minden problémát olyan jól megoldottak. Most meg... Sose gondoltam volna, hogy ez lesz. :(
2010. ápr. 2. 21:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Neekm ugyan nem váltak el a szüleim, de egy kedves barátom szülei szintén akkor váltak, amikor a srác 23 körül volt. Őt is teljesen padlóra küldte a dolog, évek kellettek ahhoz, hogy megbékéljen a döntésükkel.
2010. ápr. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
20 éves voltam, mikor apám anyám elé állt, h szerinte az egyetlen megoldás a válás, nem volt tökéletes a házasságuk, de úgy gondoltam ők összetartoznak és ilyen velünk nem történhet, hosszú ideig gyakran elkapott a sírógörcs és azon is gondolkodtam, h könyörgök apámnak, h ne tegye ezt, ne hagyja el a családját!
2010. ápr. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
29 voltam mikor a szüleim elkezdtek nagyon csúnyán veszekedni.És külön menni.Dühös voltam rájuk és csalódott.Tudtam,hogy a kapcsolatuk soha nem volt valami jó de akkor is úgy nőttem fel,hogy ott voltak mindketten és rosszul esett,hogy nem tartottak ki egymás mellett!34 évnyi házasság után "bolondultak" meg.Akkorra már apám eléggé ivott és anyám ezt nem tudta már elviselni így másnál keresett nyugalmat.Ami persze kiderült.És így külön mentek.
2010. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
18 voltam és örültem neki, mert tudtam hogy eddig sem voltak jók. Amúgy meg úgy tartottam hogy nem az én dolgom, én szeretem mindkettőt ők meg azt csinálnak amit akarnak.
2010. ápr. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!