Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van gyereke, miért...

Akinek van gyereke, miért nézi le azokat, akiknek nincs?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
30%
Aki igy gondolkozik se.ggfej:-) de szerintem ritka az ilyen.
2011. okt. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
30%
Tehát ritka s.ggfej ? :DDD
2011. okt. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

Ez tényleg nagyon hülye kérdés. Kb annyi az értelme, mint amikor a kutya meg a macskapártiak esnek egymásnak vagy az autósok meg a motorosok és még sorolhatnám...

S.ggfejek meg normális arcok az élet minden területén vannak, fölösleges ezt ragozni.

Valaki írta a hitelmentes lakást, ezen jót nevettem, bár inkább kínomban. Ha mindenki ezt szigorú előfeltételnek tartaná a gyerekvállaláshoz, akkor még ennyi baba sem születne. Ez nem felelőtlenség, egyszerűen nincs realitása azoknál, akik nem örököltek vagy kaptak szülői segítséget, tisztelet a kevés kivételnek.

2011. okt. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

"maximum udvariasságból rákérdeznek ennyi."


Szerintem erre rákérdezni nagyfokú udvariatlanság. Nem tudhatod, milyen állóvizet kavarsz fel.

2011. okt. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 zkriszti3 ***** válasza:
Az a gond ha valaki azt csinál belőle.Mindenkinek a magánügye vállal vagy nem.(ha lehetne neki)Régen sem volt mindenkinek gyereke ezután sem lesz.Ilyen az élet.
2011. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Miért foglalkozol ezzel?

Engem azért néznek hülyének, mert megmondtam,hogy nem létezik az az ok, ami rávenne arra, hogy valaha gyerekem legyen.

Szerinted érdekel, hogy más mit gondol?

Sokan beközölték már, hogy persze mert így nekem sok mindenre van időm és egyebek, de könyörgöm, mindenki a saját sorsának kovácsa.

Szóval felőlem mondjon mindenki amit akar és sepregessen saját maga körül :)

2011. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Akinek nincs gyereke lenézi azt akinek van, akinek van gyereke lenézi azt akinek nincs, szumma szummárum a nők lenézik egymást.
2011. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!