Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek van gyereke, miért...

Akinek van gyereke, miért nézi le azokat, akiknek nincs?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 20:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
29%
Te nézed le azokat, akiknek van gyereke!
2011. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
23%
Gratulálok, és miért nézed le azokat, akiknek van. Miért kell állandóan szembeállítani a gyerekeseket és a gyerekteleneket.Mindenki tudja, hogy az életében mi a fontos.
2011. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%
Mi lenne a világgal, ha vadidegen emberek nem azzal foglalkoznának és nem magyarázkodnának egymásnak, hogy miért van, vagy épp nincs gyerekük.. Még jó, hogy mindenki külön személyiség, saját élettörténettel, és nem látunk bele egymás lelkivilágába.
2011. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
45%
Na, akkor most ki néz le kit? Nem szocpol miatt szültem, dolgozom az 1 éves gyerekem mellett, tehát nem a gyerek a központi téma. Van hitelmentes kocsim, házam stb., és soha nem néztem le azokat, akiknek nincs, pedig a legtöbb barátnőmnek nincs. Talán azokat nézem le, akik nagyon vágynak rá, de valami miatt nem lehet és itt fröcsögnek azokra, akiknek van. Ha valaki normális, azzal úgy is bánnak, nem nézik le.
2011. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%
Ennek a kérdésnek megint mi az értelme? Azt hiszed erre majd jönnek a tökéletes válaszok, hogy miért? Honnan veszed, hogy lenézik a gyermekteleneket? Mondtak valamit vagy csak úgy gondolod? Nekem van gyerekem, de nem nézem le azt, aki nem akar (magánügye), sőt akinek nem lehet, mégsőtebb :), akinek valami történt a gyerekével pláne nem.... Se füle, se farka...
2011. okt. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom nem mind nézi le (ill. néz le minket), de azt is gondolom, hogy te sem általánosításból csak egyszerűbb megfogalmazás okán fogalmaztál így...


Aki viszont valóban lenéz:

Általában olyan anyukák, akiknél valami nem stimmel. Mondjuk mert mégsem olyan nagy boldogság neki a család, vagy éppen megromlott a kapcsolata a párjával, vagy nem tud a munkahelyén is helyt állni, vagy nem tud annyit foglalkoznia saját magával, mint szeretne. Szóval valami nem kerek a saját életében, de viszont nem akarja, hogy ezt bárki észrevegye. Közben másokat irigyel, főleg azokat, akik nem vannak még elköteleződve, nincsenek még gyerekei, tehát akik nem kapkodták úgy el az életüket bármi okból kifolyólag, amely okot általában ő nem ismer.


Egy pl: Ha mondjuk adott egy kétgyerekes házisárkány, akivel a férje már szóba sem áll, de ezt kifelé nem mutatják... Akkor a tisztelt házisárkány úgy mutatja meg, hogy ki ha ő nem, hogy lenézi a környezetében lévő gyermektelen (még az életüket alakítgató) nőket, és játssza a büszke anyukát a többi anyuka felé is. Otthon meg idegnyugtatókat szed...


Nem mind, ez csak egy példa. Ilyeket látok én... Sajnos.

2011. okt. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Igen ez egy nagy általánosítás, nekem van gyerekem bele látok, tényleg van egy két anyuka, de azok nem csak azokba kötnek bele, akinek nincs, hanem azokba is, akik nem úgy nevelik a gyereküket, ahogy ők. És a gyerektelenek között is van, aki lenézi azokat, akiknek van, volt már elég durva kérdés ezzel kapcsolatban az oldalon, ahol rendesen elhízott, gusztustalan nőknek írták le at anyukákat.
2011. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%

A 20:41-es második bekezdése nagy bölcsesség!!!

Hát igen, először is egy hitelmentes lakás. Utána nagyjából jöhet bármi.

2011. okt. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
62%
Nekem nincs gyerekem,de lenézlek ;)
2011. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
23%
Ok, pontozzatok le, de már nagyon fárasztóak vagytok. Nem néz titeket senki le, maximum udvariasságból rákérdeznek ennyi. De ti már rögtön személyes támadásnak veszitek. Amikor nekem nem volt és rákérdeztek, soha nem éreztem, hogy lenéznének. Én se, és sok ismerős anyuka se néz le senkit. Ez csak a kis agyatokban van, mert talán ti érzitek magatokat kevesebbnek. Nem szerintem vagytok kevesebbek, mielőtt ebbe valaki beleköt.
2011. okt. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!