Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok! 1 éve 3...

23 éves vagyok! 1 éve 3 hónapja vagyok együtt a barátommal. Ugy érzem le vagyok maradva. Babázni kellene már? Bov. Lent

Figyelt kérdés
Sok velem egykoru ismerosomek már van gyereke.Én nem érzem ugy hogy szülnom kellene sot....Én vagyok lemaradva vagy mindenki rohan babás dologban!Meg se fordul a fejemben h jo lenne egy gyerek.Én vagyok rosszul osszerakva??30 évesen talán,nem tudni.
2010. nov. 19. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%
dehogyis, 23 évesen még nagyon nincs itt az ideje. általában ilyenkorra van meg a diploma kezdessz el dolgozni tehát kell pár év munkaviszony a gyerek előtt.
2010. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%
hátt én kihasználnám az alkalmat h fiatal vok és buliznék stb..gyerek majd lesz 1szer.am én télleg fiatal vok.xD
2010. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

3 hónap után gyereket szülni bárkinek is???

Én még 3 és fél év után sem tudtam bevállalni. Mire szülnéd azt a gyereket? Honnan tudod, hogy veled marad-e az apa? 3 hónap alatt még nem ismerhetted ki. Az igazi arcuk csak 2 év után kezd előjönni, plusz leginkább összeköltözés után.

Egy ismeretlennek gyereket szülni felelőtlenség.

2010. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

nem vagy semmiről sem lemaradva, sőt!

ameddig nincs meg a biztos anyagi háttér, addig nem is nagyon lehet mire szülni

2010. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Semmiről sem késtél le, nyugi! Én 32 vagyok, januárra várjuk az első babánkat. Persze nem azt mondom, hogy kövesd a példámat, de ráérsz akkor szülni, ha készen állsz rá. Még a barátoddal való kapcsolatod is változhat akár negatív, akár pozitív irányba és ez inkább addig történjen, amíg csak kettőtök sorsáról kell döntenetek. Minden szépet és jót kívánok Nektek!
2010. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
53%

Nem vagy rosszul összerakva, bár a korod alapján már érett vagy biológiailag tökéletesen az anyaságra. És talán ez is lenne az ideális. De egy még rövidnek mondható párkapcsolatra építve nem szabad és nem is kell gyereket vállalni, pláne amiatt, hogy másnak már van. Majd ha elég stabil, sokat próbált kapcsolatod van, és lelkileg is úgy érzed el bírod cipelni az anyasággal járó terheket.

Ma már úgyis inkább az a trend (megjegyzem sztem helytelenül), hogy 30 év alatt nem akar szülni senki.

2010. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
68%

Kedves 21:38-as!

Ha picit jobban elolvasod a kérdést, 1 év 3 hónapot írt a kérdező..egyébként mindenben egyetértek Veled!:)

2010. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
szerintem te gondolod jól. én 24 éves vagyok, én sem tudnám még elképzelni, hogy babázzak, még más dolgok érdekelnek. szerintem ráér egy nő 28-30 évesen is szülni, legalábbis ez az én véleményem.
2010. nov. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Biológiailag kamaszkorban ideális.
2010. nov. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
Hát én még csak 19 vagyok,de biztos,hogy a mai világban nem vagy lemaradva ha nem szülsz 23 évesen bőven elég 30 évesen addig meg buli,buli,buli:D Legalábbis én így csinálom nem tudnék otthon ülni egy gyerekkel....
2010. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!