Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagod/barátod/ism...

Ha egy családtagod/barátod/ismerősöd (lány) megkérne, kihordanád a gyerekét? Ha ő nem tudja betegség miatt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 15:24
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Azért nem, mert tudom mit jelent kihordani egy babát, nekem a vége igazán nehéz volt. És a végén nem hinném, hogy oda tudnám adni azt a babát, aki az én méhemben növekedett.

2010. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert:

-megterhelő lenne (még a sajátomat is nehéz lenne kihordani/megszülni)

-sok kellemetlenséggel jár (vizsgálatok, vérvételek, na meg maga a szülés)

-nem tudnám odaadni a gyerekemet senkinek, ha már sikerült kihordanom és megszülnöm

-ekkora áldozatot nem hoznék 'idegennek', csak magamnak és a gyerek apjának

2010. febr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem hordanék ki senki helyett,mert voltam már állapotos és tudom,hogy az első héttől már az "enyém" az a baba a pocakomban.

Ha testvérem meddő lenne adnék petesejtet(ha lehetne)

ha kihordani se tudná,támogatnám az örökbefogadásba.

ÉN ugyanezt várnám el tőle.Nem többet.

2010. febr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

Én már írtam ide és azt, hogy a nővéremnek megtenném.


De még valamit hozzátennék. Nekem lombikbébivel jött össze baba. Nagyon-nagyon sokat vártunk rá. Ezért tudom, hogy milyen nehéz is azoknak az embereknek, akik mindent megtesznek azért, hogy legyen gyerekük és mégsem jön össze, mert egy nyamvadt petét nem tudnak produkálni.


Nos nekem vannak lefagyasztva megtermékenyített petécskéim. 5 év után felhív a klinika majd, hogy mi legyen a kis petékkel, tkp a pici 3 napos osztódott zigótákkal. Dönthetek majd úgy, hogy semmisítsék meg, de úgy is, hogy felajánlom olyan leendőbeli kismamáknak, akiknek még petéjük sincs. Valószínű és fel fogom nekik ajánlani, hogy ők is érezzék meg azt a csodálatos érzést, amit a természet nekik nem adatott meg.

2010. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
Ilyen dolgot kérni sem szabadna senkitől.
2010. febr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:
10:58 Mennyit vártatok a babára? Bocsi az offért, csak érdekelne.. Szépdolog, hogy felajánlod az embriókat másoknak :)
2010. febr. 18. 17:28
 47/53 anonim ***** válasza:
7évet
2010. febr. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Jujj, akkor igazán "megérdemeltétek" már azt a babát :) Mi "csak" 2 éve várunk, de egy örökkévalóságnak tűnik.
2010. febr. 18. 17:46
 49/53 anonim ***** válasza:

A sors fintora, hogy az első kapcsolatomból egyszer nem védekeztem és kapásból összejött a gyerek. a második férjemmel vártunk ennyit.

de megérte:-)

2010. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
:)
2010. febr. 18. 18:00
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!