Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagod/barátod/ism...

Ha egy családtagod/barátod/ismerősöd (lány) megkérne, kihordanád a gyerekét? Ha ő nem tudja betegség miatt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 15:24
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
100%
én meg nem tudnék a nővérem szemébe nézni, ha megtehettem volna, és mégsem tenném meg.
2010. febr. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
100%

Azt hiszem én sem tenném...

...de eszembejutott, hogy bizonyára vannak olyan jótétlelkek, akik megtennék, ezt hívják "béranyaságnak", ha jól tudom. És akkor ez pusztán biznisz. Akár névtelenül is... és akkor sosem lesz abból probléma, hogy "kinek a gyereke".

A "Juno" című filmet érdemes megnézni, kicsit más, de megindító. :)

2010. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom van-e valóság alapja a kérdésnek,vagy csak érdekel.De ha van,akkor én úgy tudom,hogy Magyarország határain belül tárgytalan is,mivel jogszerűen nem végezhető el...

Amúgy szerintem én sem vállalnám,lehet,mert egyszerűen nem tudnék lemondani róla, és látni,ahogy más neveli fel őt,hiába tudnám,h biológiailag nem az enyém,mégis a sajátomnak érezném

2010. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
100%
bárki bármit mond, a világ legnehezebb dolga megválni egy babától.Nekem már akkor is könnybe lábadt a szemem,amikor arra gondoltam, hogy az aktuális terhesség ideje korán véget érhet. Jó, vannak olyanok,akik belemennének, de a béranyaság pici hazánkban törvényellenes.
2010. febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Nincs valóságalapja a kérdésemnek, csak érdekel. Picit gondoljatok bele abba, amit itt az egyik válaszoló írt: annak a szemszögébe, akinek ez kell ahhoz, h vér szerinti gyereke legyen és ne egy örökbefogadott idegen..

Egyébként tényleg nem végezhető ilyen eljárás? Akkor pl. ha egy nőnek van petefészke, de nincs méhe, sehogysem lehet saját gyereke?

2010. febr. 15. 16:00
 26/53 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam,hogy Mo-n nem végezhető,ezt itt olvastam:

[link]

2010. febr. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
48%

Nem, lol xD-



19/F

2010. febr. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
nem, és még akkor sem ha olyan jó lelkem van, hogy vállalnék ilyet valaki miatt. Meg is írom, miért. 10esetből 9szer teljesen mindegy h normál vagy császármetszésben történik a szülés egy hatalmas hormonbomba "robban fel" és azonnali kötődést vált ki az anyából. Ezt tapasztaltam , pedig utána hetekig csak csodáltam a kisfiamat, de abban a percben amikor rámtették, akkor tudtam, hogy az ENYÉM, őt viseltem 9 hónapig, őt simogattam , őhozzá beszéltem, ő mozgott a pocimban.Ha el is vágják a köldökzsinórt a lelki köldökzsinór elvághatatlan ....
2010. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%

Kihordanám, és szülés után oda is adnám.


Magyarországon azonban erre nincs törvényi lehetőség. ha lenne, már rég megtettem volna az egyik barátnőmnek, akinek kivették a méhét.

2010. febr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, tesómnak németországban csinálják majd, itthon tényleg nincs ilyen lehetőség (legalábbis tesóm nem talált)
2010. febr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!