Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy családtagod/barátod/ism...

Ha egy családtagod/barátod/ismerősöd (lány) megkérne, kihordanád a gyerekét? Ha ő nem tudja betegség miatt.

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 15:24
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
93%

15:32es vagyok

Én egyszerűen nem tudnám odaadni. Én hordtam ki, az én kisbabám. Én vigyáztam magamra és rá 9 hónapig, nem tudnám senkinek odaadni. Idegennek meg pláne nem.

Amúgy 17 éves vagyok "még", de tudom, hogy nem tudnám odaadni senkinek :)

2010. febr. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
100%

Én sem adnám oda,pedig van már gyerekem.Ezt nem lehet elmagyarázni.Majd egy évig életet hordasz a szíved alatt,érzed a mozgását,a csuklását...aztán mikor megszületik,az egy csoda.Amikor odahozzák,jó alaposan megnézed,hisz már kíváncsi voltál rá milyen lehet.Odabújik,kis kiszolgáltatott.Érzed az illatát,hallod ahogy szuszog...és azok a csöpp ujjacskák...

Nem értem azt,aki le tudna róla mondani.

2010. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vállalnám..

hogy miért?

- nem tudnék lemondani róla ha már 9 hónapig én hordtam,és én éltem át vele mindent amit ilyenkor át lehet élni..

- nem bírom a fájdalmat ami a szüléssel járna(szültem már,szóval tudom mivel jár)

-nem akarok újra bálna lenni,és újra mindent megérezni ami a terhességgel jár(hányinger,állandó idegeskedés,hogy egészséges-e a baba,elhízás,bedagadt,bevizesedett lábak stb)

-ha én viselném a terhességet akaratlanul is anyának érezném magam,és erősen kötődnék a babához.

Ha még eszembe jut valami leírom...

2010. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2010. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
100%
Ő is az én gyerekem lenne,akárhogy is.És hiába van gyerekem,a másodikat,a huszadikat is ugyanúgy fogom szeretni.
2010. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
én a testvéremnek ki is fogom hordani, ha sikerül végre, mert szegénynek nagyon súlyos csípőficama van, és nem tudná kihordani, vagy ha mégis, nagyon visszavetné az állapotát. szerintem ennyit megtehetek a nővéremért. nekem egyébként már van gyerekem. biztos nehéz lesz odaadni, de mi ez ahhoz a boldogsághoz képest, amit Neki adhatok! bár már ott tartanánk...
2010. febr. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Tudod jó nehéz kérdést tettél fel!!

Csak belegondoltam,hogy mi lenne ha nekem nem lehetne gyermekem...

Aki nemmel válaszolt valószínü,hogy már volt terhes vagy még nem,mert tul fiatal.

De!!Csak gondolj bele mi lenne ha nem lehetne gyermeked....valószínű hogy örökbe fogadnék egyet ,de az kicsit távolabb áll mintha a saját tesóm felajánlaná a testét arra,hogy az én gyermekemet a világra hozza.Szívesebben választanám.

Ha az én tesómról lenne szó azt hiszem belemennék de mivel még sosem kértek ilyet tőlem nagyon nehéz kérdés ez.

2010. febr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Van már sajátom, kettő.

Nem tudom elmondani, miért nem, talán az érzelmi kötődés akkor is, ha az "alapanyag" nem az enyém.

Persze, ha ennyire olyan emberről van szó, aki pl. testvér, de nem, lehet akkor sem.

2010. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem. elottem mar alegtobben leirtak miert.

szultem mar,tudom mivel jar,az a csopp lelek hozzad ragaszkodik,hiszen teged erez. lehet h genetikailag mas az anyja. en nemtudnek lemondani rola.

2010. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%
Csak a nővéremnek hordanám ki.
2010. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!