Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Ezt, hogy lehet...

Mit tegyek? Ezt, hogy lehet megoldani? Engem nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy mentalis beteg vagyok par eve,(szomatizacios zavar,szorongas)es ma elobb elkellett jonnom melobol,2oraval,mert mar nagyon szedultem mert bevettem egy szivveres csokkentot,mert nagyon vert...es a parom utal valoszinuleg!Lelustazik folyton,pedig nem vagyok az!igaz 7honapig nem dolgoztam(gyomorgyulladas,rosszulletek,miatt)de itthon mindig foztem,takaritottam,tokeletesre torekedtem!!De engem nem lehet szeretni valoszinuleg emiatt,pedig kaptam tappenzt,ugyhogy nem kellett eltartania kulfoldon lakunk.2es fel eve es vegulis kulon nem jartunk egyutt,csak idejottem hozza,mert otthon taliztunk egy partyn,es akkor megkert,hogy jojjek el! Nem tudom miert nem tud szeretni,valoszinu undorito vagyok(pedig sokan mondtak,hogy szep vagyok)de nem is ez szamit! Valoszinu nem tudja a betgsegem elfogadni,pedig annyira nem gaz!igaz a gyomros dolog az elegge sulyos volt!Sajnalom,ot,es azt hiszem jobb lesz,ha elkoltoznom,mert ugysem szerethet senki egy fiatal not aki erzekeny lelku,mint en!sokat ragodok a dolgokon,ez a baj bennem,de magamba szoktam,ugyhogy nem tudom mi zavarja!ma megoleltem,es vissza sem olelt,altalaban nem szokott megolelni amugy sem,mindig csak ha en megyek oda,csok sincs,csak szex neha mar nagyon magam alatt vagyok! Ti mit tennetek?Azt ne mondjatok,hogy haza koltozzek,mert nincs hova mennem!Es itt a munkam Itt is egy hely van ahol biztonsagba lennek, egy egyesuletnek az egyik szobajaban,ahol mentalis beteg,es bantalmazott noket fogadnak be ingyen,szep hely is egyebkent!!Mit tegyek?Rohadtul felek&kesz vagyok!En vagyok rossz? O inni szokott,es neha akkor megis bant sokszor,hogy ilyen nonek nem lehet gyereke tole,pedig o sem tokeletes am o idosebb 10evvel 22/L!Irjatok Legyszi
2010. febr. 13. 18:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%
Mégis mit vársz ? Kimentél habokra valahova, a pasit nem is ismerted igazán.. Hülye liba vagy..
2010. febr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%

Már elnézést hogy ezt mondom, hogy nem vagy rossz viszont iszonyatosan buta.

Előszöris állandóan azt ismételgeted hogy ilyen embert nem lehet szeretni és megérted aztán meg azt mondod hogy de ez meg az (de nem kellett eltartania, de magadba nézel stb)

Aztán: "vegulis kulon nem jartunk egyutt,csak idejottem hozza,mert otthon taliztunk egy partyn,es akkor megkert,hogy jojjek el! "

Ki az a h*lye aki olyannal van akibe nem szerelmes, nem járnak? És ki az a még nagyobb hülye aki egy ilyen emberrel kimegy külföldre, hogy aztán 100% kiszolgáltatott legyen!? Az a férfi nem szeret mert nem is jártatok, akkor meg mit válrsz tőle? A szerelmet nem lehet kialakítani. Az vagy van vagy nincs...

Harmadszor: "O inni szokott,es neha akkor megis bant sokszor" Ilyen embert azonnal ott kel hagyni. Aki iszik többször és olyankor hajlamos megbántani akkor legközelebb majd még fizikálisan is bántani fog.

Te most ezeket komolyan gondoltad, vagy mégis hogy? Nem jártatok, iszik, idősebb. Te kb egy idegen emberrel elmentél külföldre? Anyukád sosem mondta hogy idegennek még a kocsijába sem ülünk be, nemhogy külföldre menni vele!?

Hát istenem, ez a véleményem, de meg is érdemled ha ilyen dolgokat csinálsz.

2010. febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok arról nem is beszélve hogy nem mások tehetnek róla ha neked nincs erőd magad rendbehozni. Neked kell megváltozni ha valami nem tetszik magadba nem mástól várni a segítséget mert más nem tud helyetted.
2010. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Te is nagyon jól érzed, hogy mi a megoldás.


Nem szeret téged. Akkor miért vagy vele együtt? Emellett nem tom milyen az a hely, amiről írsz, de ha neked megfelelne, szerintem az a legjobb, ha odamész.


És ne keseredj el! Egy idő után biztos találsz magadnak valakit, aki így is elfogad, és szeret.


Szép életet neked! :D

2010. febr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Arra nem gondoltál, hogy egy olyan kapcsolat tesz beteggé vagy még betegebbé, amiben nem érzed, hogy szeretnek és amiben nem vagy boldog?


Nézzük a tényeket: azt mondod, hogy nem mondjuk, hogy költözz haza. Akkor miért kérsz tanácsot, ha elve megmondod, hogy mit ne tanácsoljunk? Nyilván pontosan tudod, hogy ez lenne a jó, és ezt mondanánk. De rendben, ne költözz haza, csak költözz el tőle! Ha egyedül nem tudod kifizetni, lakj egy másik nővel, egyetemistával.

Megváltozni nem fog, hiába is reménykedsz. Ha nem tudod elfogadni és szeretni ilyennek (ha tudnád, akkor boldog lennél mellette, bármilyen is), akkor kár vele lenned. 22 éves vagy, még 60 ugyanilyet akarsz?!


És végül: mindenki a saját sorsáért felelős, akár akarja, akár nem. Te is.

2010. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
26%
Nem görög a pasid véletlen?!?:-))))))))))
2010. febr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
nem görög,amugy nehez életem volt,és szegény voltam ezért jöttem el,amugy még elötte tartottuk telon kapcsot ismerkedünk stb...de komolyan nehéz,és nem vagyok buta,de megértem ha ezt hiszitek
2010. febr. 13. 20:46
 8/16 Nikcsi ***** válasza:
37%
Ne haragudj, de hanyszor teszel meg fel kerdest??? Mar legalabb 3x olvastam ugyanezt a nyavalygast, csak kicsit mas koritesben. Kapd mar ossze magad az Isten szerelmere!
2010. febr. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Nikcsi ***** válasza:
2010. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Nikcsi ***** válasza:
21.46-os valaszolo voltam
2010. febr. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!