Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem lehet szeretni?

Engem miért nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés
A barátnőim úgy érzem nem szeretnek de ki sem mutatják. Legtöbbször én kérem meg had öleljem már meg őket. Nekik nem nagyon jut eszükbe, pedig tudják,hogy milyen jól jönne nekem. Nálatok, hogy van ez? Nekem az nem elég, hogy tettekkel kimutatják, szeretném ha néha azért meg is ölelnének. Így csak a párnámat ölelhetem meg :( 19/L
2011. júl. 14. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

próbálj meg beszélni velük.

amúgy ha nem fontos nekik a te érzéseid vagy vágyaid akkor nem is igazi barátnők.

2011. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
előttem szólónak igaza van!! én is ezt gondolom.
2011. júl. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez szokás és mentalitás kérdése. Szüleim nem nagyon puszilkodósak és ölelkezősek és én se vagyok olyan.

Néha mikor valaki ismerős jön oda,hogy pusziljon furán is érzem magam, mert én meg másnak nem szoktam adni,akkor meg az hogy néz ki,hogy neki igen,másnak meg nem:)

2011. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem szeretnek.Nem minden ember szeret ölelkezni,vannak, akik a szeretet ilyesfajta kimutatását nem igénylik, eszükbe sem jut, hogy Te erre vágysz, vagy, ha eszükbe is jut, nem teszik meg, mert ők nem olyan típusok.Szerintem szeretnek téged, csak nem úgy, ahogyan Te igényelnéd.
2011. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én utálom, ha hozzám érnek, és pont ezért nagyon furcsa, mikor a barátok össze-vissza puszilkodnak meg ölelgetik egymást, én azt a kedvesemnek tartogatom. Nem lehet, hogy nálatok is erről van szó? Én maximum akkor ölelem meg a barátaim, ha tudom, hogy évekig nem látom őket, vagy valami nagy bajuk van.

Amúgy meg, kommunikáció, gondolom meg tudod beszélni a barátnőiddel.

2011. júl. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!