Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen van? Miért tűri ezt valaki?

Ilyen van? Miért tűri ezt valaki?

Figyelt kérdés

Barátnőm megkérdezte valamelyik nap reggel a pasiját, hogy kell-e neki az autó. Nem kell, menj el vele. Barátnőm eljött hozzám, bementünk a városba, ügyet intéztünk, beszélgettünk, vásárolgattunk. Nagyjából 1 körül ért ide, nem siettünk sehova, csajos délután, szabadnap. 5 körül felhívta a pasija, hogy merre van, mikor jön. Mondta, hogy még elvagyunk, majd megy, ne aggódjon.

Ja, nem aggódott, nem azért hívta, hanem hogy éhes.

Mondta barátnőm, hogy előző nap vásárolt be, fáradjon ki a konyhába, keresse meg a hűtőt (az lesz az, amelyik zúg), és lásson neki.

Nincs kedve szendvicshez.

Jó, van egy csomó minden más is, csináljon valami kaját magának.

Á, ő inkább megvárja, míg barátnőm hazaér, és megcsinálja.

Jó, akkor menjél át a boltba, ott van 2 percre, válassz magadnak valami kaját.

Nincs kedve egyedül.

Menj be a városba, ülj be valahova.

Nincs kedve egyedül.


És ezt így végig. Barátnőm fején láttam, hogy lilul. Végül letette a kagylót, kifakadt nekem, hogy mindig ezt csinálja a pasija.


Onnantól nem hazudok, 5-10 percenként hívogatta, hogy mikor ér haza, mert már nagyon éhes, ja mi lesz vele?



Kész vagyok, még mindig nem értem- barátnőm sem. Hogyan maradt életben eddig ez a pasi? Egyszerűen életidegen számomra, hogy csecsemőként várja a kiszolgálást. Ezt hogy képzeli?


Mi 26 éves nők vagyunk, a párja 33 éves felnőtt ember!


Ti mit tettetek volna a barátnőm helyében? Vagy ha a párotok egyszer csak így kezdene viselkedni?


Olvastam itt is egy kérdést, az is hasonló pasi lehet, belinkelem.



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


2015. febr. 6. 18:30
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
35%

Sajnos be kell látnunk, hogy valamilyen szinten MINDEN pasi egy nagyra nőtt gyerek! Ez tény. A barátnőd pasijánál az ételnél nyilvánul meg. Lehet, hogy másban is...de a kajában mindenképpen.

Miért tűri el ezt valaki? Mindenki defektes. Mindenkinek vannak idegesítő szokásai,megnyilvánulásai. S bár irritáló egy dolog ez, azt gondolom mégsem olyan durva. Ettől sokkal rosszabb is lehetne...

2015. febr. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a barátnőd jobban tudja, mi van a háttérben, és ha nem boldog így, majd megteszi a szükséges lépéseket. Nálunk a családban a férfiak akkor ilyenek, ha betegek. Ha pl. apám napközben alszik, és nem kel fel hajnalban, az már gyanús, hogy vagy hőemelkedése vagy láza van.

Nagyapám így 80 fölött kezd szenilis lenni és mamám még frissebb agyban, de ő is mondta, hogy nehezebb így nagyapámmal, persze tudja, hogy nem kellene ráripakodnia, mert nem tehet róla, egyébként meg szeretik egymást.

Nekünk, nőknek is vannak nyűgösebb napjaink.


Persze, ha nem erről van szó a barátnődék esetében, az nyilván más kategória, de akkor is neki kell ezt tudnia, és dönteni. Mi nem látunk bele az életükbe.

2015. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

A belinkelt kérdést én írtam ki.

Én a barátomnak már mondtam, hogy ha olyan lesz mint apám, akkor elhagyom. Bármennyire szeretem, engem még egy férfi nem fog csicskáztatni. Még nem költöztünk össze, de mondtam neki, hogy készüljön lélekben, hogy én ugyan nem fogok a lakája lenni, szóval ő is szépen csinálja a házimunkát, vagy nincs együtt élés.

Még egy embertől nem viselném el, elég most apámat kiszolgálni.

2015. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm az őszinte válaszokat, nagyon sokakkal egyet értek- nem nehéz, szinte mindenki egyet ért mindenkivel. :D Ma is találkozok a barátnőmmel, kíváncsi leszek, mit mond. Nyilván ő tudja, miért van vele, csak én nem értem.


Mindenkit felpontoztam. Köszönöm a válaszokat! :)

2015. febr. 9. 10:00
 25/26 anonim ***** válasza:
Na kérdező mit mondott a barátnőd? :)
2015. febr. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Azt, hogy idegesíti, amikor ilyen, de szereti. Ez ultimate, ezzel nem lehet vitatkozni, mert nincs benne racionalitás. :D Szóval ez van.
2015. febr. 15. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!