Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen van? Miért tűri ezt valaki?

Ilyen van? Miért tűri ezt valaki?

Figyelt kérdés

Barátnőm megkérdezte valamelyik nap reggel a pasiját, hogy kell-e neki az autó. Nem kell, menj el vele. Barátnőm eljött hozzám, bementünk a városba, ügyet intéztünk, beszélgettünk, vásárolgattunk. Nagyjából 1 körül ért ide, nem siettünk sehova, csajos délután, szabadnap. 5 körül felhívta a pasija, hogy merre van, mikor jön. Mondta, hogy még elvagyunk, majd megy, ne aggódjon.

Ja, nem aggódott, nem azért hívta, hanem hogy éhes.

Mondta barátnőm, hogy előző nap vásárolt be, fáradjon ki a konyhába, keresse meg a hűtőt (az lesz az, amelyik zúg), és lásson neki.

Nincs kedve szendvicshez.

Jó, van egy csomó minden más is, csináljon valami kaját magának.

Á, ő inkább megvárja, míg barátnőm hazaér, és megcsinálja.

Jó, akkor menjél át a boltba, ott van 2 percre, válassz magadnak valami kaját.

Nincs kedve egyedül.

Menj be a városba, ülj be valahova.

Nincs kedve egyedül.


És ezt így végig. Barátnőm fején láttam, hogy lilul. Végül letette a kagylót, kifakadt nekem, hogy mindig ezt csinálja a pasija.


Onnantól nem hazudok, 5-10 percenként hívogatta, hogy mikor ér haza, mert már nagyon éhes, ja mi lesz vele?



Kész vagyok, még mindig nem értem- barátnőm sem. Hogyan maradt életben eddig ez a pasi? Egyszerűen életidegen számomra, hogy csecsemőként várja a kiszolgálást. Ezt hogy képzeli?


Mi 26 éves nők vagyunk, a párja 33 éves felnőtt ember!


Ti mit tettetek volna a barátnőm helyében? Vagy ha a párotok egyszer csak így kezdene viselkedni?


Olvastam itt is egy kérdést, az is hasonló pasi lehet, belinkelem.



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


2015. febr. 6. 18:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
86%

EZ hirtelen nem történik… nem lett volna a pasim,

nem gyereket akarok társamnak…hanem társat, felnőtt embert..



ha egyszer mégis ezt csinálná, akkor el is válnék

2015. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
85%

ui


miért tűri? erről épp a barátnőd tud felvilágosítást adni

2015. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

A barátnőd gondolom ugrott első szóra...

Naná, hogy kiszolgáltatja magát a drága, ha egy szóra kiszolgálják.

"Figyelj, most a barátnőmmel vagyok, jól érezzük magunkat, később megyek. Készíts valami ételt magadnak. Szia."

Telefon kikapcsol vagy lenémít. Ennyi.

2015. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Meg szerencse hogy az en ferjem tud sutni,fozni meg nalam is jobban es szivesen besegit.En tuti megmutatnam neki az ajtot ha igy viselkedne.N/36
2015. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

A 2-ik telefon után a jó anyjába küldtem volna.

Se teljesen kizárt, hogy még egyszer elviseljek ilyen embert az életeben. A barátnőd hibája ez főleg egyébként, hogy kiszolgálja ilyen szinten.

2015. febr. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
49%
Ha ez nem rendszeres, akkor lehet, hogy csak pocsék napja volt a pasinak vagy bujkál benne az influenza. Ha rendszeresen ilyen, akkor meg egy töketlen lusta disznó.
2015. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
83%

Van ilyen nem is egy eset.


Egy barátnőm pasija is ilyen, ha reggel hatkor indul dolgozni elvárja, hogy a barátnője felkeljen és készítsen valamit arra a napra. Mert magának nem hajlandó még egy szendvicset sem csinálni, az este elkészített pedig nem tetszik, az meg milyen már hogy a vacsora maradékát egye reggelire... Meg amúgy is a főzés a nők dolga.


Én erre nem lennék hajlandó egy egészséges felnőtt kedvéért.

2015. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
97%
Ez nem férfi, hanem egy óriáscsecsemő.
2015. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
95%
Egyszerű: az ember nem a pasija, hanem a gyereke. Ez leginkább akkor szokott problémát okozni, amikor ténylegesen lesz gyerek. Akkor jön a 'férjem a harmadik gyerekem' szöveg és önsajnáltatás.
2015. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
96%

Az én párom is bepróbálkozott, de mikor hazaértem, bemutattam őket egymásnak a hűtővel, tűzhellyel, sőt a mikróval is. Ezen nagyon felhúzta magát, kikérte magának, hogy ő nem dedós, mire én lecsaptam a labdát, hogy akkor ne is viselkedjen úgy.

Később is voltak gondok, de mivel következetesen emlékeztettem rá, hogy felnőtt és nem dedós, lassacskán csökkent az ilyen esetek száma. Ma már csak akkor viselkedik így, ha beteg. Bevallom, olyankor néha megsajnálom és megcsinálom amit kér, mert elég látványosan tud szenvedni. :)

2015. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!