Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tűri el a stílusom?

Miért tűri el a stílusom?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerjük csak egymást(Ő 42F, én 30N). Tulajdonképpen Ő "tanít be engem".(de ez nem munkakapcsolat) Távolságtartó a kapcsolatunk, de Ő többet tud rólam, mint én róla.

Eleinte igyekeztem a stílusomra vigyázni, de valamiért mindig természetesen viselkedem vele. És, hát előbb-utóbb kibujt a "sárkány" belőlem. (irányítani, parancsolgatni és mindezt egy kicsit nyersen előadva :) )


Egyszerűen nem értem, hogy miért tűri el, hogy parancsolgassak neki!?

Egyszer sem szólt még érte.


2011. máj. 18. 20:39
 1/8 lovelyne ***** válasza:
57%
Ennek szerintem csak örülhetsz!:)
2011. máj. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Vannak ilyen paik akik szeretik, ha megmondják mit kell csinálniuk, mert akkor nem kell gondolkodni vagy nemtom. Anyáskodnak felettük azt szeretik.
2011. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Örülök én, csak egyszerűen nem értem.

Más már biztos ordított volna, Ő meg simán eltűri és néha mosolyog.

2011. máj. 18. 20:49
 4/8 gritty válasza:
11%
Mert szeret!!!
2011. máj. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak emberek,akiknek több idő kell,mire betelik a pohár és kiborulnak.Ő is higgadt típus,még nem is ismer annyira és nem akar megbántani.De ha nem veszel vissza,egyszer elfogy a türelme és akkor lehet,hogy meg leszel lepve mennyi dolgot lenyelt tőled.A helyedben nem feszegetném a határokat,hanem megpróbálnék normális ember módjára viselkedni vele,hogy ne legyen soha oka megsértődni rám.
2011. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem közrejátszik a korkülönbség is. Én egy nálamnál 12 évvel fiatalabb lányra nem nagyon tudok haragudni illetve az ilyen kirohanásait is teljesen higgadtan képes vagyok kezelni. Szóval, mivel ez az ember idősebb nálam picit több, mint 10 évvel, elképzelhető, hogy ezen a téren hasonló a gondolkodásunk. Ez nem azt jelenti, hogy nem vesz komolyan ,csak azt, hogy megengedheti magának azt, hogy így kezeljen téged.
2011. máj. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Csak néha jön elő a dolog. Egyébként figyelek magamra.

Általában pedig jól el tudunk ökörködni.


Az nem lehet, hogy tetszik neki? Mármint, hogy visszamerek szólni.

2011. máj. 18. 23:33
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
De igen, nyílván tetszik neki, hogy nem vagy szófogadu nyuszi. Viszont jó ha odafigyelsz, nem feszítsd túl a húrokat! És nehogy vérszemet kapj, és gonoszkodjál vele. Csak maradj meg annak, aki vagy. És még azon uis eltűnődhetsz, hogy az esküvő után is ugyanígy lesz-e. Vannak akik a nászút után azt mondják: na akkor asszony, vesd meg az ágyat! Ezzel kezdődik a háziasszonyi teendők köütelező sora.
2011. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!