Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám szerint 'nem jó', hogy...

Apám szerint 'nem jó', hogy ilyen a zenei stílusom. Mit gondolsz?

Figyelt kérdés

12-13 éves koromtól 'zúzós' zenét hallgattam, de már úgy vagyok vele, hogy 'ráuntam' (félreértés ne essen, mai napig szívesen hallgatom ugyan azokat az előadókat, mint amiket akkor, csak már úgy vagyok vele, hogy nem olyan az 'életérzésem', mint amit azok az előadók sugallnak, de mint mondtam, attól függetlenül szívesen hallgatom).

Az elmúlt kb 1 évben egyre többet hallgattam olyan előadók dalait, amiket a rádió/TV gyakran ad... Helyi DJ-k 'zenéjét' is szívesen hallgatom, és magyar HIP-HOP/ RAP előadók is jöhetnek.

Ebben mi olyan nagy baj?

17l


2011. júl. 21. 11:51
 1/6 anonim válasza:
100%
egyáltalán nem baj mindenkinek váltolzik a stílusa ahogy nő:)
2011. júl. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos neked mi a jó,nem az,h másoknak) Mindenkinek más a zenei ízlése)
2011. júl. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ebben nincs semmi rossz. Szerintem még mindig jobb mint a zúzós szene.

De ez az én véleményem. Nem lehet senki egyforma.

2011. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
ez zenei színvonalban visszafejlődés a kommersz felé, emiatt aggódik.
2011. júl. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Keresed a stílusodat, nincs ebben semmi baj. Ami valóban te vagy, azt nem fogod "kinőni". Rádiót/TV-t hallgatni tényleg lépés a kommersz felé, és könnyen átalakulhat a gondolkodásod is trendkövetővé. Szerintem is ettől tarthat.. Vagy lehet, a zenei stílussal van baj, amit a fejében társít hozzá. Nem akarja hogy diszkós vagy rapper legyél..

Én pl 13 éves korom óta metált hallgatok, bár az ízlésvilágom azóta kibővült, de nincs okom hátat fordítani neki, szerves része a személyiségemnek.

27N

2011. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy a 'disco-zástól' fél, mert vannak DJ haverjaim, akik visznek magukkal, ha mennek zenélni...

Kitudja. De attól függetlenül vigyázok magamra (nem részegedek le, nem kavarok a srácokkal), és a srácok mondták, hogy fél szemüket rajtam tartják.

2011. júl. 21. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!