Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről? A nő...

Mi a véleményetek erről? A nő a pénzért tűri a megaláztatásokat és a verést?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm összejött egy pasival, aki egy maffiózó. 10 éve üti-veri. Van közös gyerekük, de amikor a nő terhes volt, akkor is megverte és kidobta az 100 milliós házából. A csaj persze nem tudja már hova szórja a pénzt, nem dolgozik, eltartják, takarítónője van. Más dolga nincs, csak hogy fodrászhoz, műkörmöshöz, kozmetikushoz és ruhaboltokba járjon. A hétvégén megint elég durván megverte őt az élettársa, de persze továbbra is vele maradt. Mit gondoltok?
2013. máj. 6. 09:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
valószínű, a nő keményen sakkban van tartva, fizikai és érzelmi terrorban van. Ha tényleg egy maffiózó az illető, akkor elég nehéz tőle megszabadulni, nem?
2013. máj. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, már mondta is neki, menjen a p-be és ő nem...fontosabb a kényelem. Ja és ez akkor van, ha részeg a pasi, amúgy a nő diktál.
2013. máj. 6. 09:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Az o dolga. Ha ilyen hulye, meg is erdemli. Ha engem kidobnanak, biztos nem mennek vissza, plane ha meg utnek is....
2013. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
épp ez ami a felháborító. Tényleg léteznek ilyen pénzéhes nők?
2013. máj. 6. 09:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd félholtra veri akkor rájön.
2013. máj. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek szerint léteznek. De én biztos ott hagynám a francba, pénz ide vagy oda, nehogymár még várandósan is verjen.
2013. máj. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Legalább valami "kárpótolja". Na jó én így sem lennék mellette. De mitől jobb az ha valaki egy csóróval vereti magát? (például anyám, még míg valaki jönne a nagy okosságával mindig lett volna/lenne hova mennie...)
2013. máj. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

azt írod, hogy mikor részeg a hapsi, akkor van ez. n simán el tudom képzelni, hogy asszonykával közölve lett, ha megpróbál lelépni, s ezzel "megalázza" a hapsit (mert ugye nekik megalázás, ha egy nő hagyja el őket), akkor nem lesz hosszú a szingli élete.

Amúgy sem látsz bele, mi mért van úgy nálunk, pluszban közöd sem sok van hozzá...

2013. máj. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4%
Ha most nem lennék iszonyat gyenge, örömtáncot járnék! Ojjé, egy pénzéhes nőcivel kevesebb:)
2013. máj. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki magának választ párt. Ez üzlet, nem érzelem, nem félelem. Gondolom, nem hitte egy percig sem, hogy egy villanyszerelőnek szül gyereket. Nem sajnálom, nem izgat az ilyen, én nem ilyen életet akarok, nem is ilyen lesz. Ő ezt akarta, ezt kapta.

Csak a kölyköt sajnálom, vagy beteg lesz, vagy viszi tovább a szülei mintáját.

2013. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!