Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a boldogságot meg...

Szerintetek a boldogságot meg lehet kapni pénzért?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan az életben, de a párkapcsolat nem jön össze, nincs időm keresgélni se pedig tudom h erre kellene a legtöbb időt fektetnem. Már gondoltam arra h írok ki vmi felhívást h aki talál nekem megfelelő lányt akit már csak meghódítanom kell vmi jelentős jutalmat adnék. A keresés a legmacerásabb de a keresőknek elmondanám h mire figyeljenek és utánna én már csak a jelöltekkel ismerkednék és aki a végső nyertes lányt hozta az kapná a jutalmat. Szerintetek ez mennyire járható út, megérhet 1 próbát?
2012. okt. 31. 01:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
36%

felejtsd el egy időre a pénzt cicukám, és lesz párkapcsolatod:D

gondolom túlságosan kiakarod szolgálni a lányokat, így az összes egy luxusprostinak érzi magát melled és ezért lép le

MILYEN NAÍV VAGYOK

a válasz a kérdésedre:42

azaz: ilyen hülyeséget még nem hallottam

2012. okt. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Első cicukám! A naiv az rövid i, csaxólok
2012. okt. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
29%
what a shame! amúgy közben rájöttem, csak 42 voltam kijavítani:S
2012. okt. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Az a baj, h lerí rólad, h egy luzer vagy.

Szal a válaszom az, h NEM!

2012. okt. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%

Ha olyan barátnőt akarsz, akinek nem a pénzed kell, akkor ne a pénzedet vesd ki horognak!

Az ötletem az, hogy képzeld el egy lányt - a jövendő barátnőt, készíts egy rajzot róla (akár szimbólikus rajz is lehet), tedd ki a falra/íróasztalodra, hogy minden nap lásd, és mindig amikor ránézel, gondolj arra, hogy - Igen! ő lesz a barátnőm.

Ne azon agyalj, hogy *Hogy* fogod megszerezni ezt a nőt, hanem csak arra, hogy milyen lenne, ha lenne - csak a célra fókuszálj, ne az elérési útra.

és Kitartás!

2012. okt. 31. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
32%

Nekem jöhetnek a kritériumok.

Nagyon jó kerítő vagyok :)

2012. okt. 31. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hülyeség, mert a keresgélőnek akarsz adni pénzt, nem a csajnak. Szóval ha van olyan ember, akiben megbízol, hogy nagyon jó emberismerő, és meg tudja állapítani az emberek személyiségét, és hogy mennyire illik hozzád, akkor kérd meg, és akkor fizethetsz neki. Csak arra figyelj, hogy ne valami pszichológiai analfabéta, emberi jellemekhez tök hülye, antiszociális, autista, érzelmi intelligencia nélküli lúzert válassz ki, mert az majd hordozgatja neked a pszichopata, senkinek nem kellő pitsäk telefonszámait (mert többnyire ezek a lányok vannak egyedül).
2012. okt. 31. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Társkereső Iroda ?


Ha valakinek pénzt ajánlasz, mindenkit felhajt Neked.Lehet elkotyogja, jómódú vagy..aztán jönnek a pénzéhes csajok.

Olyat meg ugye gondolom nem szeretnél.

Társkereső irodába keresnek kb. hozzád valókat, diszkrétek is.

Anyagi jólétedet meg nem hangsúlyoznám, a fent említett okok miatt.

Sok sikert !

2012. okt. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Én nem tudom hogy te és a magad fajta lúzerek hol éltek! Én lépten-nyomon magányos szingli csajokba botlok, akik egy szertető társra vágynak. Ha nem lennék nős, (nagyon szeretem a feleségemet, nem csalnám meg soha) minden ujjamra jutna egy barátnő. De komolyan! Pedig hidd el, nem vagyok egy nagy ász! És gazdag sem!
2012. okt. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

utolsó. ja, csak azt nem árulják el ezek a "szerető társra vágyó magányos szingli csajok", hogy amikor megismered a valódi személyiségüket (magyarul a kezdeti bájolgó időszak után összeköltözöl velük pl.), akkor kibírhatatlan, hercegnő-komplexusos, egomán szörnyek.


hidd el nekem, egy nő nem véletlenül van egyedül. aki tényleg normális és jól néz ki, ezer férfiből válogathat.


ismerek én is rengeteg szingli csajt (nők között dolgozom), és általában nyomós okkal vannak egyedül. vagy a valódi személyiségük elviselhetetlen, vagy hercegnő komplexusuk van, vagyis iszonyatos magas elvárásaik vannak, és félmilliós havi fizetés és modell külső alatt nem állnak szóba pasival.

2012. okt. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!