Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pénzért nem lehet boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénzért nem lehet boldogságot venni, akkor miért próbálkoznak vele sokan, igen nagy sikerrel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 20:01
1 2 3
 1/21 szamóca.. ***** válasza:
100%
pénzen nem lehet boldogságot venni, de bérletet/jegyet igen, ami most hozzájárulna boldogságomhoz mert nem kéne itthon szerencsétlenkednem.
2012. júl. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
aztán miért nem tudol jegyet venni ?:D nem olyan drága a bkv/máv/volán.
2012. júl. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Mert pénzzel megkaphatják azt amire gyerekként vágytak..
2012. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 szamóca.. ***** válasza:

nem ültettem az idén elég panírozott csirkecombot, és így elmaradt a jutalomosztás, tudod:)

egyébként csak hó vége van jelen esetben igen rosszul érint :D

2012. júl. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ja :S veszek én neked, hol laksz ? :D nekem is kéne jegyet vennem, de múltkor lehülyéztem az eladót és most nem merek visszamenni, mert lehet felismer :/ de muszáj, mert én nem fizetek megint 16k huf-ot büntiért mint 2 hete :D
2012. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 ASOT ***** válasza:

részben szamócával értek egyet! :)


mert hozzájárul a pénz is!


nincs net..nem tellik rá ergo kevés beszélgetés! nincs pénz buszra bkv ra ilyenekre, nem tud utazni, nem tud elmenni hozzád!

nincs pénz telefonra, ergo kommunikáció halott!

ha meg már együtt vagytok és nem tudjátok fizetni a számlákat, nincs pénz kajára, abbol konfliktusok lesznek, majd vita, majd különalvás ésatöbbi...


DE! Vannak nők akiket meg lehet venni pénzzel! (most nem k*rvákra gondolok)

2012. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 szamóca.. ***** válasza:
pesti paraszt vagyok, de már megbékéltem vele hogy mostanság csak napközben dugom ki az orrom. oda még odajutok, de visszafelé az éjszakai busz mellett sétálni csuromvizesen, hát megfizethetetlen élmény ;D
2012. júl. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 szamóca.. ***** válasza:
nahát asot, szeretlek most. bár ne vedd személyeskedésnek. csak viszonylag nagyon ritkán fordul elő hogy itt bárkinek is siekrül átlátnia rajta, hoyg ez csak egy érzékletes példa (még ha most sajnos igaz is:D ), és nagyobb mondanivalóm van vele :D
2012. júl. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
ki mondta, hogy nem lehet? - persze átvitt értelemben
2012. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 ASOT ***** válasza:

tudod ez egy nagy alap probléma a mai fantasztikus kis világban h sokan sokmindent félreértenek!

ÉS előbb lereagálják mint átgondolnák előtte.


hát de ez van :)

2012. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!