Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha pénzért nem lehet boldogság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha pénzért nem lehet boldogságot venni, akkor miért próbálkoznak vele sokan, igen nagy sikerrel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 20:01
1 2 3
 11/21 Blablablabla87 válasza:
70%

Mert ez igy nem teljesen igaz, az anyagi biztonsag nagyban hozzajarul, h erzed magad.

Es igenis lehet, ma vettem pont valamit ami boldogga tett.

En azt mondom erdemes penzcentrikusnak lenni, amiota boven van mit elkoltenem 100* kiegyensulyozottabb vagyok, mint amikor enni nem tellett.

Persze majd jonnek a nagyokosok es metmondjak, h a penz semmire nem jo...

2012. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Az hülyeség, hogy pénzért nem lehet boldogságot venni. A csoki is tartalmazz kis mennyiségben boldogság-hormont.
2012. júl. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Boldogság alatt szerelmet értettem, nem anyagi javakat.
2012. júl. 25. 20:19
 14/21 szamóca.. ***** válasza:

most azrét szívesen keresnék egy kérdést itt, ami pont így hangzik, és ahol nem vetik fel még az elején ezt az egész járulékos dolgot... biztos vagyok benne hogy rengeteg álszent, átgondolatlan, jófejkedős választ találnék...

de a pénz a mai társadalomban, egy bizonyos mennyiségig, a boldogság alapköve. jósza.r

2012. júl. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 ASOT ***** válasza:

nah blablabla is ráérzett egy kicsit :)


a lényeg, hogy nem lehet mindent megkapni pénzért, az egészséget és a boldogságot, de kib@szott nagy mértékben hozzájárul!


(csak 1 példa megint, ha az orvosnak adsz lóvét és esetleg kisebb műtétről van szó előrébb vesz vagy többet foglalkozik a páciensel)

2012. júl. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 szamóca.. ***** válasza:

a boldogság nemegyenlő a szerelemmel.

de akkor nézzük a szerelmet... nincs pénz, nincs biztonságos szex. nincs telefonálás. adott esetben nincs találkozás. nincs kirándulás. nincs netenbeszélgetés...

2012. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 ASOT ***** válasza:
neutánozz jó?? :)
2012. júl. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mivel párkapcsolat témakörében írtam, így a boldogság szóval azt hittem,h magától értetődik,hogy nem luxus villára gondoltam.
2012. júl. 25. 20:25
 19/21 szamóca.. ***** válasza:
már írtad hogy szex sincs? :D nem láttam bocsássmeg. csak kiemeltem a párkapcsolatra vonatkozó részeket, mert szófosásom van
2012. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 ASOT ***** válasza:

csak vicc na :)


nemrég írtam: "félreértés" :)

2012. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!