Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a boldogságot meg...

Szerintetek a boldogságot meg lehet kapni pénzért?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan az életben, de a párkapcsolat nem jön össze, nincs időm keresgélni se pedig tudom h erre kellene a legtöbb időt fektetnem. Már gondoltam arra h írok ki vmi felhívást h aki talál nekem megfelelő lányt akit már csak meghódítanom kell vmi jelentős jutalmat adnék. A keresés a legmacerásabb de a keresőknek elmondanám h mire figyeljenek és utánna én már csak a jelöltekkel ismerkednék és aki a végső nyertes lányt hozta az kapná a jutalmat. Szerintetek ez mennyire járható út, megérhet 1 próbát?
2012. okt. 31. 01:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Boldogságot nem lehet kapni pénzért, de ha van, akkor lépéselőnnyel indulsz.
2012. okt. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Cicafiú! Ezért írtam a színvonalas társkereső irodát. Te meg tudod fizetni, látják, hogy nem lehet veled packázni, szóval eséllyel találnak neked v.kit. Amint az első randit lefixáljátok, Na onnantól kezdve kell neked meglátni, hogy emberileg milyen. Az a baj, hogy nem tudni, mennyire vagy jó emberismerő. Szóval, hogy észreveszed-e, hogy ki az, aki érdekből közeledik hozzád bárhogy; nem emberileg, nem te érdekled.


A helyzet az, hogy érdekelne, hogy eddig hogy fogtál neki a dolognak. Nem bízol magadban, vagy úgy érzed, hogy a tárcád vonzza a csajokat?

2012. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

13-as vagyok!


Szerintem Kedves Kérdező Te a legjobb úton vagy a totál kiégés felé!

Azért merem ezt írni, és minden rosszindulat nélkül, mert én megéltem ugyanezt.

Borzasztóan ki lehet égni ebben a munkamániában, abban, hogy semmire nincs időd.


Az már egy jel, hogy a párkeresést is úgy nézed, hogy mennyi időt vesz el naponta.


Ez nagyon rossz, és attól függetlenül, hogy találsz-e párt, vagy sem, szerintem nem jó úton jársz.


Nincs időd semmire, hajszolt vagy, beszűkültél ebbe a pénz-munka-idő dologba, mint, ahogy én is beszűkültem, és, ha nem figyelnék magamra, hogy pihennem kell, ugyanoda kerülnék vissza.


Ez a legjobb út a totális becsavarodás felé, változtass, amíg nem késő!


Ha lesz társad, és gyereketek, akkor muszáj lesz időt szánni rájuk, különben szét fog menni a kapcsolat.

Ha a leendő párod hasonlóan munkamániás lesz, akkor a gyereketek fogja meginni a levét.

Gondolom később akarsz majd családot is.

Ha a lány több figyelmet akar majd, és nem kapja meg, akkor lehet, hogy ott fog később hagyni...


Nem jó ez így!


Találd meg az egyensúlyt a pihenés, a magánélet és a munka között, különben teljesen ki fogsz égni!


Tényleg jóindulatból írom, mert ennek az írásod alapján nagyon nagy a veszélye!

2012. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

13-as te aztán nem spórolsz a betűkkel :D


Attól tartok h már benne vagyok a bajban, de ennyi volt, hnaptól ez az új célom és belevetem magam a keresésbe és mindent magam fogok intézni, ha az összes pénz elúszik akkor is..

Nem is érzem jól magam így, lehet hogy vkinek ez jó, de az nem én vagyok. Nekem családra van szükségem nem pénzre és h felesleges hülyeségekkel szúrjam el az időm, és igazad van, nem a párkeresés az időpocséklás hanem ez amit most csinálok.


Leteszem mint a cigit :D Na jó azért nem leszek munkanélküli de visszaveszek elég a napi 8 óra meló csakis hétköznapokon!

2012. okt. 31. 22:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!