Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a boldogságot meg...

Szerintetek a boldogságot meg lehet kapni pénzért?

Figyelt kérdés
Mindenem megvan az életben, de a párkapcsolat nem jön össze, nincs időm keresgélni se pedig tudom h erre kellene a legtöbb időt fektetnem. Már gondoltam arra h írok ki vmi felhívást h aki talál nekem megfelelő lányt akit már csak meghódítanom kell vmi jelentős jutalmat adnék. A keresés a legmacerásabb de a keresőknek elmondanám h mire figyeljenek és utánna én már csak a jelöltekkel ismerkednék és aki a végső nyertes lányt hozta az kapná a jutalmat. Szerintetek ez mennyire járható út, megérhet 1 próbát?
2012. okt. 31. 01:16
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

kedves előző azért ez nem így van :) azokra nem gondolsz akiknek nemrég lett vége egy kapcsolatuknak, nem járnak bulizgatni és a munkahelyen nincs potenciális pasi, a baráti körük meg szintén nem terep, azokkal mi lesz? :)


A kérdezőnek. szerintem nem rossz ötelt, bár én inkább a saját magadtól történő keresést ajánlom. Akármennyire is fura, a netes ismerkedés se rossz. Van annyi esélye mintha pénzt ajánlanál idegeneknek hogy kutassanak fel neked nőt. Ja és ha nem azt akarod hogy a pénzed miatt kapjanak vérszemet a jelölt hölgyek, akkor nem feltétlenül kell utalni arra hogy mid is van.


De ismerőseid között elhintheted hogy nem ismre-e valaki esetleg megfelelő nőt. bár gondolom ezen már túl vagy.


sok sikert :)

34/N

2012. okt. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi van? Mi az, hogy nincs időd keresgélni? Mivel foglalkozol? Hány éves vagy? Ilyen hülyeséget!
2012. okt. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

NEM, NEM, NEM!!!!!

Nem lehet megkapni pénzért!

Az én családom alsó középosztály, a páromé felső középosztály, vagy kicsit feljebb, tehát gazdagok.

Amikor összejöttünk, nagyon tiszteltem a szüleit, mert annyit dolgoznak, ők voltak a példaképeim, én is dolgoztam, mint az állat.

Lett pénzem, de olyan lettem, mint ők: örömtelen, munkamániás, savanyú, kiégett, megfásult ember 22-23 éves koromra.

Mikor hazamentem anyukámhoz, láttam őt és a családomat egyszerűen, de együtt, szeretetben, igaz a pénzt beosztva, de mégis harmóniában...

Egyszer, amikor eljöttem tőle, egyszerűen sírógörcsöt kaptam, hogy de jó nekik, ők még tudnak örülni, én meg itt vagyok, sok pénzzel, és az ideg szétesz, agyonnyom a munka, boldogtalan vagyok, mert beszűkültem erre az egy dologra, hogy munka és pénz...!!!


Nem voltam boldog a pénztől, sőt akkor voltam a legboldogtalanabb.


A pénzem tudsz venni I-phone-t, meg nyaralást, kocsit, meg márkás ruhát, cipőt, kosztümöt, hogy csini-bini legyél, de az igazán fontos dolgokat nem tudod megvenni!


Se a harmóniát, se a boldogságot, se a szerelmet, se a lelki nyugalmat.


Most mindjárt jönnek azzal, hogy "Legyél boldog, ha nincs mit enned...", mindenki ezt mondja, hogy "A pénz mindenek felett", de nem!

Legyen pénzed, hogy normálisan élj, de boldogságot SOHA nem lehet venni!


Te se fogod tudni megvenni, amit leírsz, az -bocsánat-, de iszonyú baromság, a szerelem meg a párkeresés nem így működik!

Nem egy tehenet akarsz venni a vásáron, hanem társat keresel.

Így az életben nem találsz normálisat!

2012. okt. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

"Szerintetek a boldogságot meg lehet kapni pénzért?"


Szerinted biztosan, ha az érzelmeket is a pénzeddel akarod bevonzani. Magyarán csinálsz egy valóságshowt, sok pénzéhes majom összebeszél egy szintén pénzsóvár hölgyikével, hogy a lány eljétssza a nagy szerelmest, te csöngeted a lét a kerítőnek, aki felét leadja a hazug csajszinak, aki majd szépen lelép.


Totál hatalmába kerített téged a pénz, ez a te bajod. Ezért nem veszed észre, hogy a párkeresés nem egy fizetős szolgáltatás, amit - ha leteszel x összeget az asztalra - vonzza a szerelmes(!) lányokat. Így annyit érsz el, hogy vehetsz magadnak egy nagyon jó színésznőt. Ha ez boldoggá tesz, rendezz magadnak mini-reality-t, viszont ha TÉNYLEG boldog akarsz lenni, akkor talán tegyél is érte.

Az a te bajod, hogy ahhoz szoktál hozzá, hogy kinyújtod a kezed, és már a tied is, amit akarsz. Pénzorientált vagy, nem fektetsz semmi energiát abba, hogy tényleg legyen egy őszinte, boldog kapcsolatod, így aztán nem is lesz. Csak kapcsolatod, maximum. De semmi esetre sem őszinte, mély, igazi. Csak egy üzlet. Eltartásért cserébe van valaki melletted.

2012. okt. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

15., azt elfelejtetted közölni, hogy a szexualitás nálad tabu.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Csúnya dolog zsákbamacskát árulni.

2012. okt. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Imádom a szexet !:-)
2012. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
13-as, te írtad le a legnagyobb igazságot :( sajnos ezt már én is érzem, csak én nem hazamegyek ilyenkor hanem ha van időm régi családi videókat nézegetek amiken még tök egyszerűen éltünk de mégis olyan jó és szép volt minden :) nagyon hiányzik és az is h nekem nincs és lehet nem is lesz olyan családom mint amiben én annó felnőttem :(
2012. okt. 31. 15:35
 18/24 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A nincs időm kifogás mögé rengeteg férfi bújik. Ezt azért gondolom butaságnak,mert az ismerkedés első fázisához nem kell 1-2 percnél több. Arra pedig Neked is van időd,ha akarod! Megtetszik egy lány az újságosnál, a metrón, a boltban,liftben, bárhol, nézed, próbálod felvenni vele a szemkontaktust,ha vevő rá,akkor elhívod randira. Itt igazán nagyot nem bukhatsz,semmit sem tud rólad,valóban az dönt, tetszel-e neki. Ha ezt naponta 5x megteszed,és 1 igent mond,az már nagyon jó,egy héten megismersz 7 új nőt. Egy randi, főleg ha neked a pénz nem gond, nem von maga után semmi kötelezettséget. Egy kávét, sütit, vacsorát megér. Nézd a másik oldalát, nem vacsorázol aznap este egyedül.

Ha kételkednél, nőként mondom, hogy sokan örülnének az ilyen spontán randira való meghívásnak.

2012. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hát, ha már szakértői segítséget akarsz, akkor menj színvonalas társkereső irodához (A NETES KERESÉST FELEJTSD EL!). Te meg tudod fizetni.


Egyébként nem, a boldogság nem megvehető - az, hogy fizetsz a társkeresőnek, az annak a díja, hogy ők melóznak helyetted a kereséssel.

2012. okt. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Pedig tényleg nincs időm, az első fázis valóban nem sok idő, de mégis rá kell szánni magam, oda kell menni, nézelődni kell, és máris fél óra naponta. Mivel nem járok tömegközlekedéssel, nem járok boltba(az is sok idő, van bejárónőm aki mindent elintéz).

Ennek ellenére volt hogy csak ezért elmentem ilyen helyekre és valóban kb 5 ből 1 csaj igent mond csak az a baj h később kiderül h nem jót hívtam el :D Ezért lenne jó ha kapnék némi infót a jelöltekről előtte.

2012. okt. 31. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!