Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen van? Miért tűri ezt valaki?

Ilyen van? Miért tűri ezt valaki?

Figyelt kérdés

Barátnőm megkérdezte valamelyik nap reggel a pasiját, hogy kell-e neki az autó. Nem kell, menj el vele. Barátnőm eljött hozzám, bementünk a városba, ügyet intéztünk, beszélgettünk, vásárolgattunk. Nagyjából 1 körül ért ide, nem siettünk sehova, csajos délután, szabadnap. 5 körül felhívta a pasija, hogy merre van, mikor jön. Mondta, hogy még elvagyunk, majd megy, ne aggódjon.

Ja, nem aggódott, nem azért hívta, hanem hogy éhes.

Mondta barátnőm, hogy előző nap vásárolt be, fáradjon ki a konyhába, keresse meg a hűtőt (az lesz az, amelyik zúg), és lásson neki.

Nincs kedve szendvicshez.

Jó, van egy csomó minden más is, csináljon valami kaját magának.

Á, ő inkább megvárja, míg barátnőm hazaér, és megcsinálja.

Jó, akkor menjél át a boltba, ott van 2 percre, válassz magadnak valami kaját.

Nincs kedve egyedül.

Menj be a városba, ülj be valahova.

Nincs kedve egyedül.


És ezt így végig. Barátnőm fején láttam, hogy lilul. Végül letette a kagylót, kifakadt nekem, hogy mindig ezt csinálja a pasija.


Onnantól nem hazudok, 5-10 percenként hívogatta, hogy mikor ér haza, mert már nagyon éhes, ja mi lesz vele?



Kész vagyok, még mindig nem értem- barátnőm sem. Hogyan maradt életben eddig ez a pasi? Egyszerűen életidegen számomra, hogy csecsemőként várja a kiszolgálást. Ezt hogy képzeli?


Mi 26 éves nők vagyunk, a párja 33 éves felnőtt ember!


Ti mit tettetek volna a barátnőm helyében? Vagy ha a párotok egyszer csak így kezdene viselkedni?


Olvastam itt is egy kérdést, az is hasonló pasi lehet, belinkelem.



http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


2015. febr. 6. 18:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
94%
Életképtelen.
2015. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Dedós, mondom én is férfiként, meg féltékeny, - ha barátnő, ha nem... nem tudja elviselni, hogy nem ő van a központban.


Nekem nehéz mit mondanom, de nem kellene vele vesződni, 33 évesen nem fog jobb irányba változni, ez meg hát: gáz.

2015. febr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
"Akkor halj éhen, drágám", és letettem volna.
2015. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

De hogy még egy pizzát se jutott eszébe rendelni! Az még 10 éveseknek se okoz problémát és konyha se kell hozzá.

Szerintem direkt játszmázik a barátnőddel.

2015. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Én kikapcsoltam volna a telefont kb. a második hívás után. Ja, nem is, én nem lennék együtt egy nagyra nőtt csecsemővel.
2015. febr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
60%

1. nem lesz valaki csak úgy ilyen

2. én tuti röhögtem vlna a bnőd helyében, mert ez vicc kategória

2015. febr. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
100%

Szerintem egy férfi semmivel nem lesz kevesebb ha ő áll a gáztűzhely mellé, ő nyitja ki a hűtőt, ő csinál magának kaját! Vannak olyan helyzetek amikor a nő nincs otthon vagy ha otthon is van éppen mást csinál. Csak ne várja már el senki, hogy olyankor kezét-lábát elhagyva szaladjon szegény nő és lesütött szemmel hallgassa a pasija kívánságait, hogy ő éppen mit akar enni.

Undorító dolognak tartom! :/

Amúgy pont idevág: Az én párom most ment ki a konyhába csinálni pár szendvicset most estére magának is meg nekem is, meg holnapra is készít magának valamit a munkába. Na és? Máskor meg én lepem meg reggelivel az ágyban.

2015. febr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd helyébe én leülnék egy 10 percig, és elgondolkodnék, hogy vajon szükségem van-e egy 33 éves óriáscsecsemőre, aki még a konyhába sem képes kimenni semmiért, inkább éhen hal?

Én az ilyet már elküldtem volna a fenébe, aztán kerestem volna egy olyat, aki felnőtt módjára gondolkodik, és nem viselkedik úgy, mint egy sz@ros óvodás, aki ennyire életképtelen. (már elnézést)

Barátnőd is hibás ebben egy kicsit, mert kiszolgálja. Az ilyen nem férfi, de még csak nem is felnőtt ember.

2015. febr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Barátnő gondolkozzon el, hogy ezt akkor is szeretné-e majd csinálni, amikor ott lesz 1-2 gyerek, akiket tényleg ki kell szolgálni. Az egyiknek kaját melegíteni, a másik épp bekakilt azt bepelenkázni, és jön apuci, hogy ő éhes, tálalják fel neki a hamikát.
2015. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

A barátnőd ugyanolyan hibás és idióta, hogy eltűri ezt a csecsemőt a nyakán.

Én már a 3. telefonnál elküldtem volna a francba azt a pelenkás csecsemőt, aztán keresnék magamnak olyat, aki a párom lesz, és nem az önjelölt gyerekem. Ha valaki ennyire életképtelen az azt jelenti, hogy anyuci mindent a feneke alá tolt, kiszolgálta, és ezt szokta meg, és most a barátnődtől is ezt várja el. Neki ez teljesen természetes, hogy valaki anyaként gondoskodik róla, pedig 33 évesen ez már ultra szánalmas.

Barátnőd is jobban tenné, ha otthagyná a fenébe ezt az alakot, akármennyire szereti, mert később ez csak fokozódni fog, hogy ott lesznek majd a gyerekek, plusz ott lesz a csecsemőként viselkedő férfi. Ebbe bele fog szegény lány őrülni.

Ha éhes, de magát nem bírja kiszolgálni, akkor haljon éhen, ha ennyi esze van.

2015. febr. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!