Ki látja rosszul?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve együtt vagyunk, és most (másodszor is) terhes lettem tőle. Előzőleg 2 hónapos kapcsolatba nyilván nem tartottam meg a babát, hisz nem volt semmi elképzelésem, működünk-e.. Na most. Mindig azt mondogatja, hogy szeretne még gyereket (van egy a volt feleségével) velem, szeretne velem együtt élni, ennyire meg annyira szeret.... És itt jön a problémám, közölte, hogy ez a baba nem maradhat, mert tabletta mellett sikerült és baja lenne, és egyébként se akarjam ráerőltetni. A helyzetet ugyan kicsit bonyolitja, hogy még csak válófélben vannak, és jó oké, addig ne költözzünk össze. De vetessem el a picit, és legyek még türelmes? Azt mondja, egyedül döntök, akkor nincs esélyünk együtt lenni, de én nem akarok még egyszer átesni egy ab.-on. És egyébként us lehet még gyerekünk, csak várjak.. Bennem van a hiba? Ha szeret engem, ha szeretne babát, akkor mért ne tarthatnám meg? Nekem ettől olyan szaga van az egésznek, hogy nem gondolja komolyan velem jövőt. Mire a pici megszületne bőven elválhatna..De nem tervezett gyerek, nem kell neki és pont.
2015. febr. 2. 11:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy a gyerektartásról nem mondanék csak ugy le, bár nem ismerem az anyagi körülményeidet, de en azt mondom,hogy ugyanúgy része volt a gyerekcsinalasban mint neked. Nem olyan egyszerű felnevelni egy gyereket... attól h ő egy féreg aki meggondolta magát ( vagy eleve hazudozott) es most meg érzelmileg zsarol is, nem kell h megkönnyítsd a helyzetét! De te tudod.
2015. febr. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Még egy abortusz csökkenti az esélyeid a teherbeesésre , és nagyon csökkenti az esélyt hogy kilenc hónap alatt egészségesen, problémamentesen ki tudd hordani a babát. Ezen érdemes elgondolkozni. Nem akarlak megijeszteni, de néhány példát ismerve lehet hogy ez az utolsó esélyed arra hogy gyereked lehet. A párod önző. A saját válóperét tartja csak a szeme előtt és nem nézi hogy veled mi van. Az is lehet hogy csak annyira benne van a válóperes gondjaiban, hogy nem jutott figyelme arra hogy veled mit tesz a visszalépésével.
2015. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
46%
"Kapcsolat", uhh...eleg gaz, hogy ferjes pasitol lesz gyereked.
2015. febr. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

Férjes pasitól??

Az tényleg gáz lenne neki

2015. febr. 5. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Ja, és szerintem jól döntöttél, én is megtartanám :)

Sz.rd le ki mit gondol, ki mit mond, ha te szeretnéd a picit, eszedbe se jusson más.

Ez a pasi hót önző. Ha szeretne veled örülne, ilyen egyszerű.

Sok erőt és kitartást Nektek!

2015. febr. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!