Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Western Digital 2Tb-os HDD-met...

Western Digital 2Tb-os HDD-met nem látja a gép, és újra sem tudom tenni. Mit csinálhatok rosszul?

Figyelt kérdés

Szval lenne egy WD20EARX-00OASB0 Winchesterem, amit nem régen vettem egy ismerőstől, és tegnap még tudtam róla adatokat leszedni egy DDR2-es közepes erősségű géppel, Xp rendszerrel.(igaz kicsit befagyott)

Most hazaérve megpróbáltam újrahúzni, de nem sikerül sehogy sem. A bios látja, azzal nincs baj. a boot sorrend is jó, de amint megpróbálom elindítani, kifagy az egész, vagy sokadik próbálkozás után megáll egy ponton, ahol FÉL órát vártam, hogy kidobja a telepítő, hogy nem lát meghajtót. Gondoltam kézileg akkor törlök valamennyi adatot, de vagy nem bootol vele a gép, vagy ha sikerül, akkor szimplán nem látja, vagy amint meg akarom nyitni, kifagy.

Próbáltam játszani a jumperekkel is, mert szerencsére nem látom rajta rendesen, hogy melyik beállítással mit érek el.

Próbáltam Partition magic-el is, de kifagy.

Mivel tudhatnám működésre bírni?

Normális válaszokat előre is megköszönöm.

Rikk.



2013. dec. 7. 22:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Configom:

TripleCore AMD Athlon II X3 445 3100 MHz

ASRock M3N78D

8192 MB (DDR3-1333)

NVIDIA GeForce GT 220 1Gb DDR3

Win7 Professional 64bit.

2013. dec. 7. 23:01
 2/3 anonim ***** válasza:
Rakj rá legalább Windows 7-et.
2013. dec. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de vagy nem látja a telepítő, vagy simán megáll mielőtt elkezdené. 1 óra várakozás után feladtam.
2013. dec. 11. 01:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!