Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki látja rosszul?...

Józsibarát kérdése:

Szerintetek ki látja rosszul? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze a párommal, és szóba került a szex. Elmondtam neki, hogy én maximálisan monogám típus vagyok, de igen nagy étkű, és ha hosszabb ideig nem működik a szex, akkor - a kapcsolat többi részének a megmentése érdekében, habár nem akarok félreizélni - "kinyílik" a kapcsolat, és lesz(nek) más(ok), természetesen csak szexre. Erre elkezdett ordítozni, hogy micsoda egy nimfomániás ribanc vagyok, és elment. Azóta nem veszi fel a telefont sem.


(Mielőtt rendkívül éles elmével valaki felfedezné és megjegyezné, hogy nem is vagyok lány, tehát ez nem lehet az én kérdésem, elárulom, hogy egy barátom (ezek szerint immár ex)barátnője kérésére írom ki.)


2011. szept. 12. 00:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
A pasival értek egyet maximálisan. Ha nekem ilyet mondana egy nő, én se venném fel a telefont többé. Ugyanis nem tudnék benne bízni.
2011. szept. 12. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a kapcsolat, ahol bármi okból és célból is be kell vonni más személyeket, nem egészséges kapcsolat, nincs rajta mit megmenteni. Hiszen PÁRkapcsolatról van szó, kettő egy pár, és nem három, nem négy, és nem több. Ha hosszabb ideig nem működik a szex, és nem is lesz jobb, akkor hagyd ott. A félrekufircolás az egyik legaljasabb, legundorítóbb dolog egy kapcsolatban, főként ha csak ennyi oka van. De ha találsz egy olyan férfit, akinek ez belefér, akkor egészségetekre. Én nem tenném, és nálam sem férne bele.
2011. szept. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Mindenesetre szép dolog az őszinteség, de a tálalás módja, helye, ideje is fontos.
2011. szept. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még pont idejében szólt. Nekem (pasi vagyok) sok olyan kapcsolatom volt, ahol gond volt a szexszel (én vagyok a nagyobb étkű), de főleg abból, hogy ha tudom, hogy a barátnőm és köztem étvágykülönbség van, nem rabolunk el egymás életéből 3..5 évet, hanem mondjuk csak 2 hetet.
2011. szept. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
:DDDDD
2011. szept. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
nem illenek össze, alapvető kérdésben nem értenek egyet. szerintem ezt nem kellene erőltetnie a lánynak ezzel a sráccal. de az őszintesége mindenképp díjazandó.
2011. szept. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Ne haragudj, de te beteg vagy...

Alapvető hogyha párom van, akkor vele szexelek, de ha meg már ilyeneken gondolkozok, akkor inkább nem közlöm vele.

Ha meg ennyi eszed van hogy igy a szemébe mondtad, akkor ne csodálkozz hogy nem veszi fel, hiszen szerintem nem érdekled ez neki egy tüske a szemében...

2011. szept. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én se venném fel, de nem azért, mert nimfomániás ribanc, hanem azért, mert olyan gyökér, hogy úgy kezeli a párkapcsolati problémákat, hogy akkor mással dug.
2011. szept. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Belelépni egy pasi egojába nem jó ötlet. Ha meg nagy az étvágya és monogám, vannak játékszerek. Észlény lehet a lány.
2011. szept. 12. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
87%
Általában a fiúknak nagyobb az étvágya. Ez a lány az átlag pasinak kész főnyeremény, ott hibázott, hogy érdekes megoldást javasolt már jó előre. Ebből szerintem a srác azt a következtetést vonta le, hogy ez a lány összefekszik bárkivel, ha bukta van, meg kidumálja, hogy neki kevés a szex a kapcsolatban.
2011. szept. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!