Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki látja rosszul?...

Józsibarát kérdése:

Szerintetek ki látja rosszul? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Nem rég jöttem össze a párommal, és szóba került a szex. Elmondtam neki, hogy én maximálisan monogám típus vagyok, de igen nagy étkű, és ha hosszabb ideig nem működik a szex, akkor - a kapcsolat többi részének a megmentése érdekében, habár nem akarok félreizélni - "kinyílik" a kapcsolat, és lesz(nek) más(ok), természetesen csak szexre. Erre elkezdett ordítozni, hogy micsoda egy nimfomániás ribanc vagyok, és elment. Azóta nem veszi fel a telefont sem.


(Mielőtt rendkívül éles elmével valaki felfedezné és megjegyezné, hogy nem is vagyok lány, tehát ez nem lehet az én kérdésem, elárulom, hogy egy barátom (ezek szerint immár ex)barátnője kérésére írom ki.)


2011. szept. 12. 00:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%
Hát, ha valakinek fontosabb, hogy minden nap megb*sszák a p*náját, minthogy boldogan éljen valakivel, az igenis egy nimfomániás ribanc. Ha annyira viszket neki, menjen k*rvának, ne párkapcsolatot keressen. Ha nekem valaki ilyet mondana, mielőtt ott hagynám, még fel is húznám egy tűzcsapra, hogy csillapíthassa a nagy étvágyát.
2011. szept. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
94%

"Erre elkezdett ordítozni, hogy micsoda egy nimfomániás ribanc vagyok, és elment"


Jogosan tette.

Ha neked jogod van félrekúrni, neki joga van szakítani egy ribanccal.

2011. szept. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%
Igaza van a férfinak. Egy nimfomániás nővel kapcsolatot tartani hosszútávon még egy nagy étvágyú férfinek is nehéz.Az ilyen nők,mint mondta is,nem elégszenek meg egyetlen férfivel. Egy párkapcsolatba pedig nem fér bele egy harmadik,de sokadik még úgy sem.
2011. szept. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
94%
Édes vagy ahogy azzal kezded hogy maximálisan monogám típus vagy, csak épp félre kúrsz ha nem elég otthon a szex. Jól tette, hogy kirúgott. MIt várhat később tőled? Amúgy nem gáz, hogy elmondtad. Minden fiúnak mondd el az elején, és csak az marad aki ezt tudja vállalni. Ez így fair.
2011. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Aki igazán szerelmes,és megvonják tőle a szexet,az kibírja marokmarcsival,vagy a zuhanyrózsával és a hiányt azzal pótolja.:-) Remélem érted,miről beszélek.


Mi van ha a párod kórházba kerül,ne adj isten megműtik és 1hónapig nem lehet szexelni?Tudtad,hogy szülés előtt és után bizonyos ideig nem lehet szexelni?

2011. szept. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!