Ki látja rosszul?

Figyelt kérdés
Párommal másfél éve együtt vagyunk, és most (másodszor is) terhes lettem tőle. Előzőleg 2 hónapos kapcsolatba nyilván nem tartottam meg a babát, hisz nem volt semmi elképzelésem, működünk-e.. Na most. Mindig azt mondogatja, hogy szeretne még gyereket (van egy a volt feleségével) velem, szeretne velem együtt élni, ennyire meg annyira szeret.... És itt jön a problémám, közölte, hogy ez a baba nem maradhat, mert tabletta mellett sikerült és baja lenne, és egyébként se akarjam ráerőltetni. A helyzetet ugyan kicsit bonyolitja, hogy még csak válófélben vannak, és jó oké, addig ne költözzünk össze. De vetessem el a picit, és legyek még türelmes? Azt mondja, egyedül döntök, akkor nincs esélyünk együtt lenni, de én nem akarok még egyszer átesni egy ab.-on. És egyébként us lehet még gyerekünk, csak várjak.. Bennem van a hiba? Ha szeret engem, ha szeretne babát, akkor mért ne tarthatnám meg? Nekem ettől olyan szaga van az egésznek, hogy nem gondolja komolyan velem jövőt. Mire a pici megszületne bőven elválhatna..De nem tervezett gyerek, nem kell neki és pont.
2015. febr. 2. 11:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok így "együtt"?
2015. febr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Másfél éve.
2015. febr. 2. 12:59
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg ez így is marad dugja az asszonyt ígérget neked, ezért nem kell neki a gyerek. Jelenleg a szeretője vagy Angyalom, nem a párja!
2015. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen... komolyan, neked az a "párodról" a benyomásod, hogy bármennyire is felelős férfi? Aki házas létére másfél éve félredug veled, azzal a homályos indokkal, hogy de a jövőjét aztán baromira veled képzeli el? Sose merült fel benned, hogy minden naiv fiatal szeretőt ezzel etetnek? Ha neki a családi élet minden vágya, akkor nem félrekefél, hanem a családjával foglalkozik. A szerető pont azért kell, mert már unja "anyu" otthonkáját és a gyerekbőgést. Majd épp csöbörből vödörbe akar kerülni...
2015. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
84%

Hát, azt hiszem, ebben az esetben én elvetetném, és otthagynám ezt az önző, senkiházi frátert.

(pedig utolsó nem elfogadható dolog nálam az abortusz)

Egyszerűen fogalma sincs, mit akar, vagy direkt csinálja ezt veled.

Biztos, hogy nem szülnék egy ilyen embernek! HA már most így viselkedik velem, mi lesz később???

Inkább az abortusz, (vállalva a következményeket) és otthagynám a fenébe.

2015. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Ezt, hogy mért számít a pár hónap, ha valóban papíron is külön lesz a volt feleségétől és hogy valóban ez-e az igazi ok, hogy nem akarja a gyereket, vele kell megbeszélned. Az biztos, hogy neked kell eldönteni haogy akarod-e a gyereket. Azon kívül ha tényleg szeret téged ,akkor ha megtartod a babát -veled marad. Olyan nincs hogy nem maradhat, meg hogy ha így döntesz nincs esélyetek együtt lenni. Vagy akkor haazudott, hogy szeret és akar tőleg gyereket, vagy berezelt és mégsem akar gyereket és most hazudik. De ez, hogy tabletta mellett sikerült és ezért el kell vetetni-ez Te és az orvos dolga eldönteni. Biztos, hogy tényleg beadták a válókeresetet? Biztos, hogy nincs 3-ik nő a dologban? Mondani sok mindent lehet, a szeretet érezni kell. Neked kell tudnod, hogy tényleg szeret-e, mert a leírtakból nem ez tűnik ki.
2015. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Bennem az merült fel elsőként, hogy biztos hogy válik? Mert 1,5 év alatt azért ha a jogi része nem is bonyolódik le, azért a szétköltözésik el lehet jutni. Miért él még a feleségével? Miért nem tudtok összeköltözni a válás kimondásáig?


Az ő oldaláról viszont - kérlek ne haragudj - tényleg gyanús, hogy 1,5 éven belül 2x is teherbe estél védekezés mellett.


Szerintem ő nem tervez veled hosszú távra, családot pedig pláne nem. Ha megtartod a gyereket, úgy készülj, hogy egyedül kell felnevelned :-(

2015. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan sajnálom a kerdezőt, mert rettentően naiv... Mit ad neked ez a kapcsolat? Màsfél éve hiteget, az alatt 100x elválok, ha akarok. És ez idő alatt másodszor készülsz abortuszra. Kicsit nézd kívülről az életed...

Elöttem kb. hatan vagy többen leírták, hogy miért viselkedik ìgy, és Te újra megkérdezed...

Gyerek nélkül kezdenék egy új életet, és ezt a görényt pároslábbal rúgnám ki.

2015. febr. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Keresd a logikat!

1.,Ha nem szexel az asszonnyal, akkor miert lakik otthon , es miert nem valt el 1,5 ev alatt?

2., Ennyi ido alatt miert nem tud rolad senki?

3., Miert kuld masodik abortuszra, februarban, ha marciusban elvalnak, es johetne a Baba?

Egyaltalan az egesz nekem furcsa, egy ferfi kiugrik a gatyajabol, ha az altala szeretetet No babat var! Teged meg elzavart hogy vetesd el.

2015. febr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam, hogy senki nem ismer. A szüleihez viszonylag gyakran megyünk, Törpét ismerem (és imádom a kiscsajt, de ez más kérdés)

És nekem is eszembe jutott már korábban, hogy neki ez jó, ahogy van, de pont az előbb lerttal mégis meggyőzött arról, hogy többet szeretne...

Ettől függetlenül, kezdem azt hinni (végül is ez hozta létre a kérdést), hogy csupán egy naiv p..a vagyok, és mindez csak azért volt, hogy "megnyugodjak", legyek türelmes, és ne siessek sehova...

2015. febr. 2. 15:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!