Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van más is itt, aki szintén...

Van más is itt, aki szintén nem kívánja a feleségét?

Figyelt kérdés

Csinos, szép, ápolt, külsőre szinte tökéletes. Már több mint 15 éve vagyunk házasok, de egyre rosszabb a természete. Állandóan ideges, feszült, oktató stílusban, katonásan beszél velem, mindenért csesztet, dícséret és elismerést nem kapok, pedig igyekeztem sokáig hogy megfeleljek, de belefáradtam. Sokat kiabál velem, és ezeknek köszönhetően szexuális érdeklődésem feléje NAGYON lecsökkent (1-2 havonta 1 alkalom, de volt hogy azt sem sikerült végigvinnem, csődöt mondtam sajnos).

Máskor meg majd megveszek annyira kívánom (ritkán, pl ilyen volt a nyaralásnál a tengerparton)

Mit lehetne tenni, hogy javuljon a helyzet? Másoknak mi vált be?


2015. jan. 28. 23:25
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Amúgy egészséges vagyok, mármint úgy, ezt minden reggel érzem, illetve nem csak reggel. 42F
2015. jan. 28. 23:27
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Dobd ki! Akkora a válszték, hogy nem érdemes vele vesződnöd.
2015. jan. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Már ezen is gondolkozotam, de a gyerekek miatt nem tudom megtenni.
2015. jan. 28. 23:29
 4/25 anonim ***** válasza:
69%
Ha még szereted, ne hagyd el, hanem valahogyan próbáld meg vele megbeszélni, hogy ez így neked nagyon rossz, így nem tudsz közeledni felé. Mi miatt olyan feszült? A gyerekek miatt? Mennyit segítesz be neki a háztartásban?
2015. jan. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
34%

Hogy szokták mondani a nők? az ilyen férfi kuka.

Akkor mondjuk mi is azt, az ilyen nő......kuka.

2015. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Mindenért feszült. A gyerekek a munka a háztartás, bármi, ami az életével kapcsolatban áll. Persze hogy segítek (főzök, mosogatok, takarítok, gyerekeket pesztrálom, öltöztetem, fürdetem őket, oviba-iskolába/ból hordom, dolgozom, másodállásban is), sokszor olyan érzésem van, hogy forditott a szerep, én vagyok az anya, ő meg a ház ura. Amúgy szerinte nem tudom tökéletesre megoldani a feladatokat, mindenb talál hibát, aztán utánam kell dolgoznia (pl porszívózás), amiért szintén ideges lesz.

Én úgy érzem, hogy eleget segítek otthon.

2015. jan. 28. 23:44
 7/25 anonim ***** válasza:
66%
most hol vannak a hápogó nők ?
2015. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%

Üdv sorstárs!

Én 36 vagyok, de engem annyira tönkretett, hogy más nők sem nagyon érdekelnek. A szexuális vágyam közel nulla.

Biztos, hogy nem ugyanaz a nő mindkettőnk felesége? Ez amit írtál tökéletesen jellemez minket is.

De én már megcsaltam, életem legnagyobb mellű nőjével. Ettől jobban érzem magam. De én nem látok más kiutat, csak a válást. Abba meg bele kell törődni, hogy a gyerekeket ellenünk fogja hangolni. Ez van. Az ilyen nőkkel nem lehet beszélni, ha lehetne nem lenne probléma.

"A nő olyan, mint az autó. Igazán örömet, csak kétszer tud okozni. Egyszer, amikor megszerzed, és egyszer amikor megszabadulsz tőle..." Ez minden pénzt megér...

Én viszont nem segítek neki semmit. Reggel elmegyek melózni, és késő estig "haza" sem megyek.

Éppen máshol hápognak, ahol lehet utálni a férfiakat, és válásra ösztönözni, azokat a nőket, akiknek a férjük pénzén olyan jó dolguk van, hogy már azt hiszik, hogy rossz nekik.

2015. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
73%
Miért is lettem nullára lepontozva? Mert meg merészeltem kérdezni minden hátsó szándék nélkül, hogy mennyit segít a férj otthon??? Meg hogy azt tanácsoltam, hogy ha szereti, ne hagyja el??? Szánalmas b@rmok vagytok...
2015. jan. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%

Már elnézést, de van arról fogalma az önsztönlényre emlékeztető férfiaknak, hogy egy nőnek mennyi mindenre kell odafigyelnie, hány helyen kell helytállnia, hány embernek kell megfelelnie a hormonális változások végbemeneteléről nem is beszélve, ami egyáltalán nem olyan kellemes érzés finoman fogalmazva, az egészségügyi kockázatairól nem is beszélve. Minden rokon, gyermek, férj lelki terhében osztozik, majdhogynem ő cipeli,nem csoda, hogy nincs energiája állandóan hason csúszva köszönetet nyilvánítani az egoista, elkényelmesedett férjének, ha hetente egyszer megmozdítja magát a háztartás javulása érdekében..egyszerűen nevetséges és szánalmas. Tudod, ez a természetes, hogy kiveszed a részed, mert az a nő nem egy rabszolga vagy bejárónő, akinek az a legfőbb életcélja,hogy a férfi szexuális igényeinek eleget tegyen, vannak ennél százszor fontosabb dolgok, mint az, hogy a nemi szerveddel élvezkedj és erre kötelezz másokat ( a feleséged). A szeretet messze nem meríti ki a testiség, a szeretet egy erős lelki kötelék, ami a legcsodálatosabb örömöt nyújtja az életben, gondolom ezek alapján neked ez magas. Te szegény áldozat, ugye?....röhej! Biztosan te a korod változásaival ugyan olyan "tökéletes", "hibátlan" ember maradtál, mint amilyennek hitted magad. Kidobod?! Kedveském, az nem jutott még eszedbe, hogy veled is vannak ennyi idősen már gondok? Megszánod azzal, hogy a gyermekei miatt vele maradsz..ez igen. Tudod mit gondolok, nincs benned annyi gerinc, felelősségvállalás, hogy a feleségeddel megvitasd a gondokat, a problémákat szemtől szemben..ezt ugyanis így szokás, nem felrovod neki a világot, hanem megértéssel közeledsz felé és megbeszélitek a dolgokat. Azért arra jó, hogy főzzön rád, mosson, vasaljon és takarítson, igaz? Ha valakinek a jó tulajdonságait szeretnéd, a hibáit is el kell fogadnod, mert ő is elfogadta a tökéletlenségedet. Azt hiszed, az neki olyan jó érzés lenne, hogy hazugságban él, szerinted neki nincsenek igényei? Minden házasságban egy idő után ezek a szexuális dolgok megszűnnek, megtanulják, hogy nem ez az igazi szeretet, hanem egymás elfogadása, tisztelése és a lelki kötődés, nem ez a legfontosabb életcél.

Persze vannak olyanok, akik a saját ösztöneiken túl, a saját énjükön túl nem látnak semmit és senkit, önzőek maradnak és megvannak győződve a saját igazukról.

Kidobni?!...nem semmi..a kihasználható riherongy vajon ellát majd idős korodra, mikor nem fogsz majd tudni egyedül elvégezni bizonyos műveleteket sem?

Szegény nő..

2015. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!