Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitol fugg hogy egy ferfi...

Mitol fugg hogy egy ferfi elhagyja a feleseget es a szeretot valassza?

Figyelt kérdés
Mi az altalanosabb hogy elhagyja vagy az igergetes?
2014. nov. 15. 17:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Az ígérgetés gyakoribb. Ha otthon olyan tyűű de nagy gondok lennének,már elhagyta volna a nejet. A szerető csak egy pótlék ebben az esetben.

Ha rám hallgatsz, tartod magad annyira,hogy nem leszel szeretője senkinek! Ne alacsonyítsd le magad!

2014. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Az én volt házastársamnak megígérte a házasságot a szerető. Ennek már lassan 20 éve. Egyelőre még semmi sem lett belőle. De ő még reménykedik.
2014. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Lehetsz szerető, de azt inkább csak szórakozásnak fogd fel, nem nagyon szokták elhagyni a feleséget a pasik. Illetve ha el akarnák hagyni, akkor még a szerető felbukkanása előtt elhagyják, utána keresnek partnert, mondjuk ez így ezerszer korrektebb is.
2014. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Hogy a feleség rájön a dologra, és kivágja a férjét, aki a szeretőjéhez menekül jobb híján, de majd őz is ugyanúgy meg fogja csalni.
2014. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Az én ismeretségi körömben kivétel nélkül mindig a szerető "győzőtt". Itt csak az idő a kérdés, mennyi ideig bírj a szerető. Ha sokáig, addigra az érzelmi kötődés is kialakul köztük, akkor sokkal nagyobb esélye van hogy a férfi őt fogja választani. De majd ott is jönnek a szürke hétköznapok, és a férfi újra vadászni indul... Engem elhagyott az első párom a szeretője miatt, kb. 1,5 évet kínlódtak, kínlódtunk, mert hol elküldte a nőt, hol kibékült vele, végül a nő "nyert", és vitte a nagy nyereményt a páromat. :) Két évig sem bírták együtt, új nőt szerzett magának a volt párom, sőt azóta már a sokadikat.
2014. nov. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Erre a kérdésre nem lehet igazán, vagy jól válaszolni, mert van olyan is, amikor a férfi marad a családjával, és van olyan is, amikor a szeretőt választja és azzal alapít új családot. Az pedig, hogy ez mitől függ, nagyon összetett. Az adott férfi személyiségétől, vágyaitól, a feleségével és a szeretőjével fenntartott kapcsolatától, a sorsától és még nagyon sok mindentől.
2014. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Többnyire azon múlik, hogy a házastárs rájön-e a turpisságra, és van-e elég karakán ahhoz, hogy kiba***a a félrejáró felet.
2014. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%

Az igergetes a gyakoribb.

Ahol a szeretovel el, ott altalaban azert, mert az asszony kivagta. En is kiraktam a ferjem, azota is a szeretovel el: de amikor kiraktam, nekem konyorgott, hogy bocsassak meg es hozzuk helyre. Azert kapta meg a leanyzo, mert kirugtam.

De van olyan (ritkabb, de letezik) hogy megis a szereto az igazi tars, a ferfi ot valasztja es ot mar nem is csalja meg.

2014. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

Természetesen az ígérgetés.

A feleség az feleség, gyermekei anyja, otthoni háttere. Hülye lesz elhagyni egy könnyű délutáni szórakozás kedvéért, aki egyébként nem jelent semmi többet neki. Bármennyire is azt képzeli a szerető.

2014. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%

Inkább kitől...

Magamból kiindulva a férfi csak akkor tart szeretőt, ha már muszáj neki. Én 5 évet próbálkoztam, hogy megbeszéljem a problémáinkat a feleségemmel. Persze eredménytelenül. Szóba sem áll velem. És ezért nem győzhetnek a feleségek. Mert ők kergetik a férjüket a másik nőhöz. Miközben a pasi vívódik, mert azt hiszi, hogy rosszat csinál, és még mindig szereti a feleségét...

2015. jan. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!