Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segitsen! Mit csinaljak...

Valaki segitsen! Mit csinaljak ha ennyire utalom tesom feleseget?

Figyelt kérdés
az van hogy mar nekem anyumnak es apumnak is elege van belole.. mindig jonnek es felzabal mindent, es bejar a szobamba parfumozni magat, sminkelni stb.. es megse kerdezi. NAGYON UNOM. de nem akarok szolni neki tesom miatt. igyis van sok baja tesomnak nem hianyozns neki egy ilyen csaladi veszekedes.. de nem tudom mit csinaljak, ez nem maradhat igy. valaki segitsen:(
2014. máj. 31. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zárd be az ajtót.
2014. máj. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Ne főzzetek mikor átmennek, és zárd be a szobád ajtaját.
2014. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
14%
Most már ő is a családhoz tartozik, neki is joga van ott lenni, enni az ételből stb. Ha ezt szerintetek túlzásba viszi, akkor valaki, akivel a legjobb a kapcsolata próbáljon meg vele beszélni, hogy annyit egyen, hogy másnak is maradjon. De szerintem ez legyen a legnagyobb problémátok az életben...
2014. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Ezek alapján a legnagyobb baj VELED van kérdező! Hisztis vagy! A testvéred már nem veled foglalkozik a legtöbbet! Hallatlan!!!
2014. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a tesóddal kéne erről beszélni, hogy nem szeretitek, hogy a neje mindent megeszik és az engedélyed nélkül bejár a szobádba. Mondjuk neked zárnod kéne az ajtót, ha zavar.
2014. máj. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom, ha jön hozzánk valami rokon, akkor nem sajnálom tőle a kaját, még ha többet is eszik, nem úgy állok hozzá, hogy "mindent felzabál". Nem lakik nálatok, azért a vagyonotokból csak nem esz ki! Esetleg ha már főztök, ha jönnek, főzzetek olcsó, kiadós kajákat!


Abban igazad van, hogy kérdezés nélkül ne használja a parfümödet, meg a sminked.

Ha nem akarsz szólni sem neki, sem a tesódnak a konfliktus elkerülése végett, akkor pakold el ezeket a cuccokat, hogy ne is lássa.

2014. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat:) es egyebkent nem vagyok hisztis es nem vagyok irigy,pusztan csak azzal van bajom hogy ennyire pofatlan! en ezt biztos nem tudnam megcsinalni mashol.. na mindegy:/
2014. jún. 1. 09:08
 8/8 anonim válasza:
Az en tesom baratnoje is ezt csinalta, ha ugy vesszuk nalunk is lakott, aztan egy-ket cuccot kolcson is kert(soha nem kaptam vissza). Megertem a helyzeted: a cipoimet kiszedte a szekrenybol es felprobalta, bejott a szobamba es beleturt a szekrenyembe, hogy miert nem hordom ezt vagy azt a ruhamat, a fesumet es a szemceruzaimat lenyulta. Szerencsere szakitottak :)
2014. jún. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!