Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 20-21 évesnek honnan van...

Más 20-21 évesnek honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, elképzelni nem tudom, honnan van annyi pénze.

-évi többszázezres tandíj

-márkás ruhák

-saját lakás

-egzotikus utak


De nem ő az egyetlen, vannak, akiknek 300 ezres telefonjuk van, több százezres kütyük stb. Azért ebben a korban még nem gyakori, hogy valakinek olyan jó munkája legyen, hogy mindezekre teljen, szinte még félig gyerek, legtöbben tanulnak. Csak nekem elképzelhetetlen ez? Mindenhol azt látom, 100 ezres fizetések vannak, közben meg csomó fiatal él luxus színvonalon.


2015. jan. 25. 19:30
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Nem csak pénz kell hozzá hanem szerencse is. Én 22 vagyok, vannak márkás ruháim - amiket külföldön vettem olyan boltokban ahol az előző szezonról maradt ruhákat árusítják ki 90%-os kedvezményekkel.

Megyek drága utazásokra, de legutóbb a repjegyet a külföldön élő rokonom vette -hozzá mentem-, és nála laktam. Nekem a költőpénzen kívül -abból se kellett sok mert mindig meghívtak- nem került semmibe.

Saját lakásom meg egyszerűen onnan van hogy a szüleim örököltek és nem fognak a pénzen ülni, az butaság lenne, vettek egy lakást.

Saját vállakozásuk van, de nem keresnek ketten együtt egy milliót.


Ebből nyilván az olyan távoli ismerősöknek annyi jön le hogy utazgatok, saját lakás, márkás ruha. Közben meg a boltban nézegetem hogy melyik szaláminak olcsóbb kilója.

2015. jan. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!