Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más 20-21 évesnek honnan van...

Más 20-21 évesnek honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, elképzelni nem tudom, honnan van annyi pénze.

-évi többszázezres tandíj

-márkás ruhák

-saját lakás

-egzotikus utak


De nem ő az egyetlen, vannak, akiknek 300 ezres telefonjuk van, több százezres kütyük stb. Azért ebben a korban még nem gyakori, hogy valakinek olyan jó munkája legyen, hogy mindezekre teljen, szinte még félig gyerek, legtöbben tanulnak. Csak nekem elképzelhetetlen ez? Mindenhol azt látom, 100 ezres fizetések vannak, közben meg csomó fiatal él luxus színvonalon.


2015. jan. 25. 19:30
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
95%
Szülő
2015. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
74%
Vállalkozók a szülei.
2015. jan. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De a szülőknek is ahhoz min. havi 1 milliót kéne keresni, hogy ilyen szinten félre tudjanak tenni a gyerekeiknek..
2015. jan. 25. 19:33
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
jól látod, keresnek annyit.
2015. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Én is ismertem olyan embereket.


Pl egy csajt akinek képviselő az apja vidéken, saját lakás a csajnak, drága autó, minden hétvégén külföldi "kirándulások". Persze őket utána benyomják zsíros állásokba és soha nem is fogja megtudni milyen 70-80 ezer forintból élni.

2015. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, az ismerősöm szülei pl. tanárok, szóval kötve hiszem
2015. jan. 25. 19:39
 7/21 anonim ***** válasza:
66%
Csak a lányok, vagy a fiúk is? Ha az előbbi eset, akkor nyilván...
2015. jan. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Én ismerek 20 éves lányt, akinek Volvo szgk.-ja van! Nem, nem a szüleitől kapta!
2015. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy örököltek a szülők. Én elég sok olyan családot ismerek, ahol a nagyszülők nagy nehezen összekuporgatott pénzét pikk-pakk elköltötte a család. Bankban dolgozok, most is rengeteg ilyet látok.
2015. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
62%

én 21 vagyok, barátom is.

márkás ruháink vannak, de nem csak azok. leárazásokon, ebay-ről vásárolunk, nagyobb értékű ruhát általában karácsonyra vagy szülinapra kapunk szülőktől, vagy ha van félretett pénzünk, megvesszük. (20. születésnapra pl. converse cipőt kaptam, amit azóta is hordok, aztán karácsony utáni leárazáson vettünk 12.000-rt kabátot, stb.)

a saját lakás túlzás, párom szüleié, örökölt lakást eladták és vettek páromnak egyet Bp-en, hogy ne kelljen albizni. én is itt lakok már évek óta vele.

egzotikus utaink nincsenek, nyáron ha olyan melónk van, hogy elengednek, akkor szigetre meg szinre szoktunk menni.

nekem van egy két éves okostelóm, karácsonyi ajndék volt szülőktől, barátomnak szintén. plusz ő most vett magának egy tabletet. havi 90-et keres hétvégi melóból az orvosi mellett, abból spórolt rá.



én tandíjas vagyok, diákhitelből állom. barátom államin van. a megélhetésünket saját keresetből álljuk, kivéve én ebben a félévben szintén diákhitelt vettem fel, mert jön a diploma, inkább tanulok. de ha jól megy, egy-két év alatt az egészet vissza fogom tudni fizetni, előreláthatólag elég jól fogok keresni, na meg barátom is majd egyszer.


szórakozni szintén saját keresetből járunk, de nem sokat, havi 1-2 alkalommal.


nem tudom, ez neked luxusszínvonalnak számít-e, szerintem nem az, de leírtam, hátha segít :)

2015. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!