Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Legyen...

Melyiket választanád? Legyen sok pénze kontra éppen meg éljen?

Figyelt kérdés

2 férfi közül "lehet" választani!


Az egyiknek kb 3-4ezer forint a fizetése.

Sokat veszekedtek, de mindent megtudtok magatoknak adni, hamarosan amire vágysz, az hogy gyereked legyen az is beteljesedhet.

El tudtok menni oda ahová akartok, és szeret a másik férfi is eljárni ide oda.



A másik férfi még legalább 5 évig nem akar gyereket, éppen csak meg él a fizetéséből. Nem szeret költekezni, nem szeret sehová sem járni, csak otthon egy filmnézés, még csak egy moziba sincs kedve menni, sem strandra sem bulizni. Nem veszekedtek.



Melyiket választanád???

Egyébként a gyerek téma az csak egy téma, rajtad függ hogy mikor akarsz, csak attól függetlenül az első partner bármikor benne lenne.


2014. szept. 21. 16:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez minimális információ. Arról nincs szó, hogy a két férfi mennyire intelligens, milyen közös témákról lehet velük beszélgetni...stb.
2014. szept. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A második értelmesebb.
2014. szept. 21. 16:25
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés is azt szeretné bebizonyítani, hogy a nök csak a pénzre mennek?

Mégis min veszekednénk, ha nincsenek anyagi gondjaink, ki tudunk kapcsolódni, és akkor akar gyereket, amikor én?

És hogyne veszekednék azzal, akinek semmise jó, embereket se akar látni, és nem próbál meg változtatni a helyzetén? Ha éppenhogycsak megélek, akkor keresek egy jobban fizetö állást, nem?

2014. szept. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Én a másodikat választottam mikor ebben a cipőben jártam. Nem is volt kérdéses. Őt szerettem. Látod, ez is egy kérdés, hogy kit szeretsz? Nem létezik, hogy mind a két férfit egyformán szereted. Vagy nem szereted egyiket sem, csak kell valaki, hogy ne legyél egyedül.
2014. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem.
2014. szept. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%

"Az egyiknek kb 3-4ezer forint a fizetése."


Az órabéréről írod?

2014. szept. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
95%
ha kettő van és kettő közül "kell" választani, a legjobb lelépni egy harmadikkal
2014. szept. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs egy harmadik akkor az elsőt választanám.


Amúgy meg... mi lesz ha az első pld. munkanélküli lesz és évekig nem talál munkát, vagy ha talál, akkor csak 80 ezerért?

2014. szept. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Na most, ebből, ahogy előadtad, nyilván az elsőt, de hol vannak az érzelmek? Mintha két fiktív, fekete-fehér emberről írnál, pedig nyilván nem erről van szó...


Megjegyzem, nem a pénz miatt mondtam az elsőt, hanem mert én nem akarnék állandóan otthon ülni.

2014. szept. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem a másodikhoz húz a szívem, csak az hogy nem dolgozik, csak heti 2 alkalommal meg keres 5 ezer forintot keveslem.
2014. szept. 21. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!