Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád? Legyen...

Melyiket választanád? Legyen sok pénze kontra éppen meg éljen?

Figyelt kérdés

2 férfi közül "lehet" választani!


Az egyiknek kb 3-4ezer forint a fizetése.

Sokat veszekedtek, de mindent megtudtok magatoknak adni, hamarosan amire vágysz, az hogy gyereked legyen az is beteljesedhet.

El tudtok menni oda ahová akartok, és szeret a másik férfi is eljárni ide oda.



A másik férfi még legalább 5 évig nem akar gyereket, éppen csak meg él a fizetéséből. Nem szeret költekezni, nem szeret sehová sem járni, csak otthon egy filmnézés, még csak egy moziba sincs kedve menni, sem strandra sem bulizni. Nem veszekedtek.



Melyiket választanád???

Egyébként a gyerek téma az csak egy téma, rajtad függ hogy mikor akarsz, csak attól függetlenül az első partner bármikor benne lenne.


2014. szept. 21. 16:21
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én sem keresek túl sokat, egy átlag fizetésem van de még sem akarok albérletben, szűkölködve nélkülözni.
2014. szept. 21. 17:16
 12/15 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem már alapból gáz, hogy a pénz irányából közelíted meg a kérdést.


Amúgy ha nő lennék, egyiket sem választanám, az egyik lusta otthon ülős, aki mellett halálra unja magát az ember, a másikkal meg ha veszekedsz akkor sokra nem mész a pénzével.

2014. szept. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

milyen 3-4 meg 5 ezer forintokról beszélsz?? Mennyit keresnek akkor?

Amúgy én biztos az elsőt, nem bírnék olyannal élni, aki nem szeret semmit se csinálni, dolgozni se nagyon, csak tesped a tv előtt. Nem is értem, hogy lehet ezzel nem veszekedni??

2014. szept. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem életművészek, hogy ennyi pénzből megélnek.Egyébként amelyikhez a szíved húz, esetleg, ha problémás akkor egy harmadikat válassz.
2014. szept. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyiket sem választanám, hanem keresnék harmadikat. Az elsőt azért nem, mert sokat veszekszünk, a másodikat pedig azért, mert egy unalmas pasi lehet, mert nem akar gyereket, és mert heti 5000 forintra később sem alapoznám a család megélhetését.


Egyébként a kérdés csak elméleti, vagy két pasival jársz párhuzamosan? A gyerek téma nálam csak akkor merülne fel, ha már komoly kapcsolatom van a tökéletes (egyetlen) apajelölttel.

2014. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!