Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád?

Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.


Ha felajánlanak neked egy 2 szobás lakást, vagy 10 millió forintot melyiket választanád, amennyiben van egy 5 millás tartozásod?


A lakás modern, belvárosi, vadonat új. A pénz ugye adott, de tegyük fel, van 5 milliós tartozásod, tehát vagy megtartod az egészet, és az adósság megmarad, vagy már el is költötted a felét. Mit tennél?


2014. ápr. 1. 14:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakast, de mivel elarverezhetik a tartozas miatt igy elkezdenem torleszteni a tartozast
2014. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen kifizetném az adósságot először,ki tudja mikor jutsz újra ennyi pénzhez,hogy ki tudd fizetni.

Szóval a 10 millió ft-ot választanám. A maradék 5 millió Ft-ot meg bele lehet tenni egy új lakásba.

2014. ápr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Lakás nem kell mert eleget éltem panelban, házat vennék. Elfogadnám a 10milliót, kifizetném belőle amivel lógok

Ha el is megy a fele, van még a bankban kétszerese, csak azt nem tartozásra szánom :D

21F

2014. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A lakást. Kiadnám, és abból törleszteném a tartozást.
2014. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2-2 az állás :)
2014. ápr. 1. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy belvárosi új lakás többet ért, mint 10 millió.

Így azt választanám. Aztán el is lehet adni.

2014. ápr. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez attól függ, melyik belvárosban. Én automatikusan a jelenlegi a városomra gondoltam, ahol kb. 10 millába kerül egy belvárosi lakás. Gondolom te Budapestre gondoltál. Ott biztos jóval drágább.
2014. ápr. 1. 14:37
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A pénzt választanám.Kifizetném egyből a tartozást,a másik fele menne a bankba és gyűjtenék mellé,ha lakásra kellene.
2014. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
a pénzt. Befektetném valamibe abból törleszteném az adósságot.
2014. ápr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

sok dologtól függ


hol a lakás, és én hogy állok anyagilag, tehát mennyi a törlesztő, és mennyi a fizunk..


valószínűleg a lakást, mert gyanús, hogy az 5 M tartozás lakáshitel... így már van 1, akkor az újat ki tudnám adni, és segítene a törlesztésben..

plusz Bp-en egy kétszobás lakás átlagban többe kerül mint 10M

2014. ápr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!