Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más apuka is félrekacsingat,...

Más apuka is félrekacsingat, félrelép, amíg a párja otthon van a babával?

Figyelt kérdés
Azzal az indokkal, hogy már nem kap elegendő figyelmet semmilyen téren?
2010. febr. 8. 08:14
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%
Engem sem csalt meg a párom sem terhességem alatt, sem utána.Pedig lenne miért....
2010. febr. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
87%

".Igazabol sosem csalt meg, "csak" flortolgetett meg vacorazgatott nokkel"



Szerinted a két szép szeméért vacsorázgatott velük? Ne viccelj már. Aki idáig eljut az simán meg is csal. Maximum otthon hazudik. Ha másnak hazudozott, miből gondolod, hogy neked nem?

2010. febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
70%

én nem tettem.


azon elgondolkoztál, hogy esetleg tényleg nem kap elég figyelmet?

távol álljon tőlem, h mentséget keressek neki, de pszichológusok véleménye szerint ilyen helyzetben (túl azon, hogy vannak férfiak akik ettől függetlenül is félrelépnek) a nő legalább akkora arányban idézi elő a helyzetet, mint a férfi.


gondolj bele: eddig csak ő volt neked és (gondolom) csak te voltál neki. most meg neked ott a a baba ő meg úgy érzi (mondom érzi!!!) hogy kiszorúlt a bensőséges körböl. férfiként mondom, nagyon nehéz feldolgozni, hogy No1-ból "vegyélpelenkát" és "fáradtvagyok" szerepbe kell átlépni. ne felejtsétek el, kedves hölgyek, hogy egy férfinak egász más egy gyerek, mint nektek. ti minimum 6-7 hónapig tudatosan éltetek már együtt a jövevénnyel, ti érzitek felelősnek magatokat érte. szinte egyek vagytok. viszont egy férfi "kap" hirtelen egy "lényt", aki miatt számos neki jó dologtól esik el úgy h nem kap helyette mást. az apai érzés kialakulása egy folyamat és nem önmagától van, mint az anyai érzelem.


szerintem beszéljétek meg. adjál neki feladatot közvetlenül a babával (fürdetés, pelenkázás, vagy csak akár "figyeljráegytízpercet") és ami idő felszabadul, azt rá áldozd. érezze úgy, hogy ő is fontos és a 150%-os leterheltséged csak átmeneti ami után, "visszakaphatja" kedvesét is. persze minden igyekezeted ellenére neki is nagy önuralomra lenne szüksége, de ha szeretitek egymást, akkor mindketten tegyétek meg amit lehet.

2010. febr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Igen, tudom, bennem is van hiba.Tudom, hogy kettőn áll a vásár....

Kedves utolsó hozzászóló!

Igen, sok mindenben igazad van. Így van, rengeteg időmet lefoglalja 15 hónapos kislányunk. Sose volt egy nyugodt,csendes gyerek, most meg már....állandóan rajtam lóg, a háztartást nehezen látom el, borzasztóan figyelni kell rá, rengeteget kell vele foglalkoznom, társaságba kell vinnem. A férjem rengeteget dolgozik éjszakás műszakban, szinte mindig túlórázik, így még csak segítségem sincas. ha itthon van, akkor is inkább az internet....szívem szerint néha kalapáccsal esnék a gépnek...ha kérem, hogy foglalkozzon kicsit a lányunkkal, akkor is a gép előtt ül és hagyja, hogy a lányunk mindent szétdobáljon. Egyszerűen nem foglalkozik vel. Állandóan mindenre kérni kell, semmi nem jut magától az eszébe. Minden teher rám szakad. Éjszaka kelnem kell a lányhoz, sokszor virrasztok, ő ebben sem vette ki a részét. Nem akarja fürdetni, csak ha nagyon megkérem rá, akor sem élvezik, csak villámgyorsan lecsutakolja és kész.

De bezzeg ha megyünk valahova, akkor ő tud nagyon dicskedni ám a kislányával.

Egyedül kinlódok itthon mindennel, fával tüzelünk, kora reggel hordom a fát, fűtök egész nap, gondozom a gyereket, intézem a háztartást, éjszakázok.

És bizony estére néha már beszélni se tudok, olyan fáradt vagyok. És bizony sokszor nincs erőm már az együttléthez. Már pedig neki biztosan nagyon hiányzik, a terhességem előtt nagyon "forró" volt a kapcsolatunk. Nehezen viseli, hogy ez megváltozott.Kértem, ha venne le terhet a vállamról, talán én se lennék hulla, talán több erőm, kedvem lenne a szexhez. De ő ezt egyszerűen nem érti...vagy nem akarja.

Szóval én kergetem más karjába?

2010. febr. 8. 09:05
 15/28 anonim ***** válasza:
31%
a férjed önzősége és a te nemtörődömséged miatt tart itt a kapcsolatotok. gratula. nincs okod panaszkodni! te is éppolyan ludas vagy mint a férjed!
2010. febr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
37%
lányok, nem felejtsétek el soha: attól, hogy szültetek, nem kell lompos kinyúlt-szakadt-pecsétes melegítőben flangászni otthon, vésületlenül és legalább 150 kilósan, "vacsora nincs, egyél hideget" és társai, utána meg sírni, hogy jaj, megcsal a férjem. ti NŐK vagytok, vili? tessék úgy kinézni és viselkedni, akkor annak is fognak tartani!
2010. febr. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
81%

Hu, nagyon nehez neked es jol kifogtad a ferjeddel! En a helyedben csak a legszuksegesebb dolgokat csinalnam meg a haztartasban, a tobbivel pedig varnek arra a napra amikor neki szabadja van, vagy pedig amikor o hazaer a munkabol a kezebe nyomnam a porszivot... megkernem keszitsen fat masnap reggelre, menjen vasaroljon be, es szerintem vasalni is ki tud. Nem nagy dolog. Fogd be munka utan, es pillanatok alatt megtudja, hogy te mennyit dolgozol!

Ha meg nem valtozik a magatartasa, ne legyel martir, hagyd ott a fenebe! Ja, es nehogy szuljel neki meg egy gyereket, mert tudod a gyereket is csak magadnak szulod. Latod, nem segit, csak dicsekszik. Azt meg mindenki tud.

Szoval adjal lejjebb a hazimunkabol, es pihenjel inkabb amikor a baba alszik nappal te is doljel le melleje! Okos legyel! Este pedig lesz egy kis erod a ferjedhez is.

2010. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%

Igen sajnos ez gyakran előfordul,főleg akkor ha az apuka (vagy a babáig az anyuka is) bulizós-kijárós tipusű emberek voltak.az anyukának ugyebár muszáj otthon lenni a babussal,míg az apuka kimegy a kocsmába meccset nézni,meg elvielg a haverokkal bulizni,de ahol buli van ott nő is van általában,és hát...kutyából nem lesz szalonna...az ösztönök x ital után meg főleg hajtják az ujdonsült apucit is...

én babám 8 hetes volt amikor már elegem volt abból hogy otthon vagyok egész nap a kicsivel,ő meg sehol,napközbe dolgozik,esténkén haverok,hétközben volt csak velem este kicsit.egyik szombaton kértem meg édesanyámat éjjel 2 kor,hogy figyeljen picit a babára,leugrom a régi törzshelyünkre szólok az uramnak hogy jólenne ha hazajönne a picihez.amikor bementem a kocsmába épp az ölében ült egy jóvan fiatalabb csajocska,átölelve a nyakát.hát nem mondom hogy nem borultam ki,sőt még neki állt feljebb hogy leégetem a haverjai előtt...

2010. febr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
28%
Kedves Kérdező, arra nem gondoltál, hogy a férjed, aki elmondásod szerint sokat túlórázik, éjszakás műszakban dolgozik esetleg hulla fáradt és elcsigázott és kb. az egyetlen létező szórakozása az internet, amivel kikapcsolódhat? Neked hogy esne, hogy lehúzol egy műszakot, üdvölt veled a főnököd, stb. aztán menjél haza, ahol neked esik a feleség hogy ez és ez a baj van, Ancsika háromszor hányt és négyszer fosott, csöpög a csap, beázik a mennyezet és egyébként is elege van az egészből? KELL neki valamennyi idő, amikor békén hagyják és igen, ebben Te és a gyerek is benne vagytok. Én ugyanezt élem át minden nap, hidd el, hogy be lehet tőle csavarodni.
2010. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
66%
igen, a terhesség alatt, végig. utána nem tudok róla....de megalázó helyzet volt és nagyon durva.
2010. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!