Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más apuka is félrekacsingat,...

Más apuka is félrekacsingat, félrelép, amíg a párja otthon van a babával?

Figyelt kérdés
Azzal az indokkal, hogy már nem kap elegendő figyelmet semmilyen téren?
2010. febr. 8. 08:14
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
Abszurd kérdés. Biztos van más is olyan, de biztos nem mindenki olyan...
2010. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom sem nyíltan, sem a hátam mögött nem csal meg. Mert munka után egyből jön haza hozzánk.


8 hónapos fiú anyukája

2010. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Nem, imád bennünket. A félrelépésre nincs kibúvó, az a másik durva megalázása.
2010. febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

igen, engem terhesen és pici babával csalt fél évig.

de az indok nem ez volt.

mert?

2010. febr. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
88%

Szia!


Letettük az esküt. Van, hogy összezörrenünk, de tudom, hogy fél percig se gondolkodik ilyenen! Viszont nem csak egy nő "feladata" a csábítás; belegondolhatna, hogy az egész napos gyereknevelés után nem biztos, hogy ultraszexi tud lenni egy anya, egy nő!!

2010. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Mi több, más anyuka is megteszi ezt. Én otthon voltam a babával, a nejem meg sok buli+félrelépés. Ugyhogy kár lenne általánositani.
2010. febr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
65%
Probalj meg tobb figyelmet forditani ra, mar ha birod a kicsi mellett. Csinaljatok kozos programokat, vond be ot is a gyerek gondozasaba, vagy valami. Sok ilyen esetrol hallottam es mindig az volt az indok hogy "igen me te orokke csak a gyerekkel foglalkozol..."
2010. febr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim válasza:
89%

Az e ferjem felr kacsingatott.Igazabol sosem csalt meg, "csak" flortolgetett meg vacorazgatott nokkel ,hazudozott, hogy nem nos stb.En meg besokaltam es elkoltoztem tole egy hete.6 honapja van, hogy ossze szedje magat es bebizonyitsa, hogy meg tud valtozni, es akkor talan elgondolkozom az ujra kezdesen.

17 hnapos kisfiu anyukaja

2010. febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a saját tapasztalatomat tudom leírni. Az én párom, mikor várandós lettem hazaköltöztette az irodáját, hogy minnél többet tudjon nekem segíteni, és, ha megszületik a picúr ne maradjon ki semmiből. 6 hónapos a kisfiunk, és a párom nagyon boldog, hogy együtt élünk meg mindent. Szóval, nem minden pasi lép félre.
2010. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
69%
Az enyém nem. Nem lehet indok hogy nem kap elegendő figyelmet, hiszen figyelünk egymásra. Ti vajon miért nem? (vagy akiről szól a kérdés) Lehet hogy ez gyerek nélkül is halálra lett volna ítélve?
2010. febr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!