Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is "behisztiznél" ha a...

Te is "behisztiznél" ha a párod rendszeresen ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom állandóan késik otthonról. Hat hónapja tart a kapcsolatunk, az elején voltak is ebből konfliktusok, de aztán kicsit változott a helyzet így nem mérgesedett el. Ő a saját maga ura, nem munkahelyre jár dolgozni, hanem gazdálkodik egész nap elfoglalt, mászkál-ide oda, állatokkal bánik stb. Általában én érek hozzá hamarabb és mindig várok rá, ilyen 1, 1.5 órát addig takarítok vacsit csinálok ilyesmi, de mindig jóval később (kb.30perc) ér haza mint ahogy előtte mondja. Én a pontosság embere vagyok ezért nagyon nehezen viselem ha valaki várakoztat, ő amúgy se siet soha, de tudja hogy én utálok várni, így is kevés időt töltünk együtt. Néha úgy érzem nem férek bele az életébe arra vagyok jó hogy segítsek neki a házi munkába. Egyébként tudom hogy szeret ki is mutatja de ez engem nagyon zavar. Tegnap is késett 20 percet, így is vártam rá már 1 órát, így meg összesen 1 óra 20 percet. Elkezdtem sírni a szobába mert már olyan mérges voltam hogy nem jön. Ott van neki az egész nap hogy elintézze a dolgait én csak esténként megyek hozzá, és nem siet haza. Pont hazaért észrevette hogy sírtam elkezdett faggatni mi bajom mondtam hogy semmi lényegtelen, azóta mosolyszünet van.
2015. jan. 12. 09:39
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
77%
Múltkor párom haverja panaszkodott, hogy késett otthonról munka után majdnem két órát. Asszony pedig hiszti és dührohamot kapott. Dugóban volt szerencsétlen, és még szólt is asszonynak róla. Hiszti mégis volt, ezerrel.
2015. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:

az én sógorom őstermelő!

Ha azt mondta 10 perc, az fél óránál nem szokott többet jelenteni! :D

2015. jan. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
68%

"Tegnap is késett 20 percet"


Kérdező magadnál vagy??

Ennél még az INTERCITY is többet késik, jó időben!!


Amúgy akkor is ugyanígy hisztizel, ha pl. a menzeszed késik???!

2015. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsétlennek minden másodpercével el kell számoonia, vagy elég csak a percekkel?
2015. jan. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
95%

Itt több probléma is van, de veled....

Egyrészt ha a párod nem alkalmazottként dolgozik, akkor meg kell érteni, hogy az nem úgy működik, hogy 4 órakor eldobja a tollat és rohan haza....

Másrészt ha kérdezik, mi a bajod és te erre azt válaszolod, hogy semmi, lényegtelen, akkor ne várd el, hogy a másik megfejti. Akkor ő is úgy áll hozzá, hogy nincs bajod, lényegtelen.

Ehhez nincs is több hozzáfűzni valóm.

2015. jan. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Nem hisztiznék és nem sírnék 20-30 perc "késés" miatt.


Egyrészt belátnám, hogy olyan munkája van, amit nem egy fix időpontban tud befejezni, mint azoknak a többsége, akik egy irodában vagy egy gyárban dolgoznak.


Másrészt úgy fognám fel, hogy ha azért durci-murcizom, mert 20-30 perc később ért haza annál, mint amit előtte mondott, ahelyett, hogy örülnék, hogy végre hazaért és együtt lehetünk, akkor én szúrom el a hangulatot és azt az időt, (valószínűleg még korai keléssel számolva is órákat) amit végre együtt tölthetünk.


Vinnék magammal egy jó könyvet, vagy bármi mást, amivel lekötöm magamat addig, amíg hazaér a párom.

2015. jan. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Otthonról elkésni???
2015. jan. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát.

Tudom, hogy túlzás hogy én ez miatt rosszul érzem magam, ezért tettem fel a kérdést, hogy mások erre hogyan reagálnának. Amúgy is keveset vagyunk együtt és ezt nehezen viselem, ráadásul most tél van, akkor mi lesz nyáron? Olyankor lényegesen több a munka, későn van sötét, szóval nem 6-7 órára fog hazaérni, hanem 8-10-re. Én megértem hogy ez egy ilyen munka, de tartok tőle hogy a mi kapcsolatunk rovására fog menni.

2015. jan. 13. 10:10
 39/40 anonim ***** válasza:
Vagy megszoksz vagy megszöksz!
2015. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy is keveset vagyunk együtt és ezt nehezen viselem, ráadásul most tél van, akkor mi lesz nyáron? Olyankor lényegesen több a munka, későn van sötét, szóval nem 6-7 órára fog hazaérni, hanem 8-10-re. Én megértem hogy ez egy ilyen munka, de tartok tőle hogy a mi kapcsolatunk rovására fog menni."


Mi lenne, ha beszállnál a munkába, akkor elöbb lennétek készen, te is jobban el tudnád képzelni, hogy miböl is áll ez a munka és közben is egymás társaságában lennétek.

Hosszabb távon eleve nincs esély arra, hogy ö dolgozik, te meg kihúzod magad alóla, vagy együtt csináljátok, vagy nem sokáig lesztek együtt

2015. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!