Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is "behisztiznél" ha a...

Te is "behisztiznél" ha a párod rendszeresen ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom állandóan késik otthonról. Hat hónapja tart a kapcsolatunk, az elején voltak is ebből konfliktusok, de aztán kicsit változott a helyzet így nem mérgesedett el. Ő a saját maga ura, nem munkahelyre jár dolgozni, hanem gazdálkodik egész nap elfoglalt, mászkál-ide oda, állatokkal bánik stb. Általában én érek hozzá hamarabb és mindig várok rá, ilyen 1, 1.5 órát addig takarítok vacsit csinálok ilyesmi, de mindig jóval később (kb.30perc) ér haza mint ahogy előtte mondja. Én a pontosság embere vagyok ezért nagyon nehezen viselem ha valaki várakoztat, ő amúgy se siet soha, de tudja hogy én utálok várni, így is kevés időt töltünk együtt. Néha úgy érzem nem férek bele az életébe arra vagyok jó hogy segítsek neki a házi munkába. Egyébként tudom hogy szeret ki is mutatja de ez engem nagyon zavar. Tegnap is késett 20 percet, így is vártam rá már 1 órát, így meg összesen 1 óra 20 percet. Elkezdtem sírni a szobába mert már olyan mérges voltam hogy nem jön. Ott van neki az egész nap hogy elintézze a dolgait én csak esténként megyek hozzá, és nem siet haza. Pont hazaért észrevette hogy sírtam elkezdett faggatni mi bajom mondtam hogy semmi lényegtelen, azóta mosolyszünet van.
2015. jan. 12. 09:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
86%
Meg csak annyit, ha kerdeznek valaszolj, akkor tudni fogjak mi bajod. Te gyerek vagy, tuti!
2015. jan. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
88%

Miért nem tudod felfogni, hogy a gazdálkodás az nem olyan, hogy percre pontosan kiszámítod, hogy mikorra végzel. Ezt el kell fogadnod, különben nem sok jövőtök van.

Egyébként meg miért nem mész oda hozzá és segítesz neki? Addig is együtt vagytok és előbb is végezne.

2015. jan. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
95%
Én nő vagyok, és mivel eléggé otthonosan mozgok az állattartás terén is, így megértem hogy nem tudja időhöz kötni. Mindig becsúszhat valami pluszba, amire az ember napközben nem számolt, ha meg még bizniszel is az meg végképp kiszámíthatatlan. Ezen nem kell megsértődni, nincs miért, szokd meg mert változni nem nagyon fog.
2015. jan. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
93%

Vazze, te láttál már közelről gazdaságot, vagy akár csak egy tanyát???

Mindig, ismétlem mindig van mit csinálni és ha sok állat van, akkor ez egy taposó malom!

És aztán nem egyszer előfordul, hogy szépen elintéztél időben mindent, majd egy állat kiszabadul, be kell fogni, elromlik ez-az, amit meg kell javítani stb.

Fogd fel úgy, hogy van 1-1,5 órád magaddal foglalkozni! Vagy kár te is besegíthetnél a trágyahordásba!

2015. jan. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
96%

Ha odaérsz, megkeresed a barátodat, ahol éppen dolgozik és ott segítesz neki a gazdálkodásban.


Akkor megtanulod és észreveszed, hogy nem lehet kiszámolni, mennyi ideig tart egy-egy munka, csak besaccolni.

Közben együtt lennétek, nem kellene unatkoznod, meg visszajönnél a valóságba

2015. jan. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
83%
Én nekem ha régen sok időm volt kijártam a volt páromhoz a gazdasághoz is, kicsit fura volt eleinte, de a végén nagyon belejöttem, legyen az trágyázás, istállótakarítás, lovak futószáraztatása, etetés stb. De mire végez az ember a reggeli etetéssel és dolgaival, kezdi is újra elölről. Így bizton állíthatom ezt időhöz kötni nem lehet, nem beszélve persze arról is hogy az állat lebetegedhet, tönkre megy valami, és nem várhat mondjuk másnapig a javítása. Ez egy ilyen világ. Ha úgy érzed neked nem megy, akkor ne is bonyolodj jobban bele.
2015. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
60%

Miért te mész hozzá mindig? És miért mindig busszal? Miért nem ő megy érted kocsival, miután végzett?

Még alig jártok, de már minden nap ott vagy nála, és rendezkedsz nála, mintha férj feleség lennétek. Sosem hagysz időt neki arra, hogy hiányozz neki, hogy udvarolhasson neked.

2015. jan. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon remélem, hogy mielőbb észhez tér és úgy kidob, mint macskát szrni! Te nem vagy normális, már ne is haragudj!


Belegondoltál már az ő munkájába? Képzeld, akik nem cégnél dolgoznak, bizony sokszor kell tovább maradniuk, mint számították.

Apa egyéni vállalkozó és ő is mondjuk 5-6-ra ígéri magát, aztán sokszor fél 7-7-nél előbb nem ér haza, mert dolgozik. A párod sem a s.ggét vakarja, hanem így jön ki a lépés - igen, akár minden nap!

2015. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%

Persze nyilván az életedben nem láttál gazdaságot, mert különben nem kérdeznél ekkora marhaságokat és nem állnál le picsogni a semmin!


Ahhoz meg külön gratulálok, hogy kommunikálni sem vagy képes. Esz a méreg - bár teljesen feleslegesen -, de arra sem méltatod, hogy elmondd, mi a bajod (aztán, persze, megsértődsz).


Tényleg ki kéne bsszon, egy ilyen pitsánál még az egyedüllét is ezerszer jobb.

2015. jan. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
94%
Kalkuláld bele. Ha azt mondja, hatra otthon van, ne várd fél hét előtt.
2015. jan. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!