Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Te is "behisztiznél" ha a...

Te is "behisztiznél" ha a párod rendszeresen ezt csinálná?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy a párom állandóan késik otthonról. Hat hónapja tart a kapcsolatunk, az elején voltak is ebből konfliktusok, de aztán kicsit változott a helyzet így nem mérgesedett el. Ő a saját maga ura, nem munkahelyre jár dolgozni, hanem gazdálkodik egész nap elfoglalt, mászkál-ide oda, állatokkal bánik stb. Általában én érek hozzá hamarabb és mindig várok rá, ilyen 1, 1.5 órát addig takarítok vacsit csinálok ilyesmi, de mindig jóval később (kb.30perc) ér haza mint ahogy előtte mondja. Én a pontosság embere vagyok ezért nagyon nehezen viselem ha valaki várakoztat, ő amúgy se siet soha, de tudja hogy én utálok várni, így is kevés időt töltünk együtt. Néha úgy érzem nem férek bele az életébe arra vagyok jó hogy segítsek neki a házi munkába. Egyébként tudom hogy szeret ki is mutatja de ez engem nagyon zavar. Tegnap is késett 20 percet, így is vártam rá már 1 órát, így meg összesen 1 óra 20 percet. Elkezdtem sírni a szobába mert már olyan mérges voltam hogy nem jön. Ott van neki az egész nap hogy elintézze a dolgait én csak esténként megyek hozzá, és nem siet haza. Pont hazaért észrevette hogy sírtam elkezdett faggatni mi bajom mondtam hogy semmi lényegtelen, azóta mosolyszünet van.
2015. jan. 12. 09:39
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%
Nem hisztérikáznék. Felnőtt ember, és remélem mihamarabb lekoptat téged. Mi ez a katonás rend?
2015. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem otthonról nem lehet elkésni. Én nem hisztiznék be, sőt nem is hisztizek be emiatt. Szerintem nem normális, hogy nézed az órát, számolod a perceket. Próbálj erről leszokni, mert pont ezzel rontod el az együtt töltött időt.
2015. jan. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
97%
De ha tudod hogy még nincs otthon, akkor minek mész hozzá. Ha azt mondja 6-ra otthon lesz, akkor menj te is akkorra és nem kell várni meg nem kell hisztizni.
2015. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
90%
Azért ez már durva...a szemét késik 20 percet. :D Ne haragudj, de ezt mondd el szakembernek. Lehet hogy segít. Egyébként az ég óvjon minket az olyan nőktől mint te. Már rég kidobtalak volna.
2015. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
93%

Együtt éltek? Ha nem, akkor minek mész át hozzá takarítani? Ez elég furcsa.


Engem is idegesítene egyébként. Nem kell elszámolnia minden percével és nem kell minden este x időre itthon lennie a férjemnek, de szeretem tudni, mikor jön.

2015. jan. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
52%
6 hónapos járás alatt, ahol az egyik fél folyton elkésik (na vajon miért, ha te addig unalmadban kitakarítasz) eszembe nem jutna kiszolgálósdit játszani. Ha már bejárásom van, akkor inkább leülök a kanapéra olvasni, csinálja meg ő a saját házimunkáját a saját házában. Talán akkor leszokik erről hisz gy ingyen cselédje van. Micsoda jó üzlet. Ő mondd egy időpontot, te odamész, ő beugrik a haverokhoz, te addig kitakarítasz, megfőzöl, hazamegy és már várja a tiszta lakás, a meleg étel és a kész punci. És még együtt se kell laknia érte senkivel. Na tudod mikor.
2015. jan. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

Hisztizni nem szoktam soha és nem is fogok, mert ez a lehetö legidiótább dolog, neked sem seegít, a másik meg csak ideges lesz töle és hülyének tart.


DE: megbeszélném NYUGODTAN, hogy nekem valamennyire fontos az idöbeosztás.

Az sok esetben érthetö, hogy nem tud pontos idöt mondani, hogy mikorra ér haza. De akkor mondja azt, hogy 6 és 8 között valamikor, de ez sem biztos. Akkor nem lesz probléma, ha nem ér akkora oda, amikorra saccolod.


Másodszor nem világos, hogy te azért mégy oda, hoyg takaríts meg fözz, vagy együttéltek.


Az, hoyg szeretitek egymást, nem elég egy kapcsolathoz, ha neked fontos a pontosság, neki meg abszolút léynegtelen, akkor hosszabb távon nem lesz belöle semmi.

2015. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
97%

Nyilván épp a munkája miatt nem tudja pontosan kiszámolni, hogy mikor ér haza. Ez nem olyan irodai munka, hogy akkor 16:00-kor eldobom a tollat és kilépek az ajtón. A gazdálkodás az ilyen, csinálni kell, amíg kész nincs. Nem fogja más megetetni helyette az állatok, éhen meg nyilván nem maradhatnak.

Egyébként meg baromira nem értem, hogy minek mész oda 1 órával előbb??? Menjél oda úgy, hogy amit mond, annál kicsit később. Addigra már biztosan otthon lesz. Így az a veszély sincs, hogy kihasznál, hogy te takaríts, stb. De ha te direkt órákkal korábban odamész, akkor szerintem fura, hogy panaszkodsz, hogy várod kell rá. Hiszen te mentél előbb.

2015. jan. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem egy városban lakunk és általában a buszom sokkal hamarabb oda ér, mint mire ő végez. Ezért szoktam addig nála lenni és próbálok megfelelni segíteni neki, takarítok meg főzök addig.
2015. jan. 12. 09:55
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Menj egyel későbbi busszal.
2015. jan. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!