Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire rám akaszko...

Miért kell ennyire rám akaszkodni?

Figyelt kérdés

A barátommal összeköltöztünk 2-3 hónapja.

Ő 25, én 22 éves leszek.

Az anyukája folyton azzal nyaggat, hogy ha valamit nem sikerült megfőznöm, akkor szóljak neki.

De nekem semmi gondom a főzéssel, nem töröm magam, hogy úristen most 1 tojás vagy 2 tojás, 1 csipet só vagy 2 csipet só. Teljesen ráérzek a főzésre, és otthon is tanultam eleget. Tudok főzni.


Ő meg mégis nyaggat, hogy segít, meg hogy miért nem szóltam eddig.

Megmondtam neki kedvesen, hogy ha valami gondom van, ígérem felhívom, erre az volt a válasza, hogy de sose hívom.

Komolyan olyan nagy baj, hogy nem vagyok esetleg lassan 21-22 évesen bármilyen sült csirkéhez vagy leveshez, stb?

Állítása szerint, amikor ő elköltözött akkor nem tudott főzni, és segítettek neki, de olyan nehéz megérteni, hogy van aki nem aggódik ezen és életképesen költözött el otthonról huszonévesen?


21L


2015. jan. 7. 09:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem muterom csinálta ezt :) :) ill mai napig próbálja... néha felhívom, meghallgatom, azt csinálom ahogy szoktam. Igazából már 15 évesen jobban főztem mint ő. Ő is már nagykoromban tanult meg főzni :D :D


lehet anyósod is, tényleg nem bírja elképzelni,hogy tudsz, mert neki ez nehéz volt. Néha hívd fel, hogy mit hogy kell, aztán akkor htha egalbb a közös főzést nem erőlteti.. attól én is frászt kapok, nem is szeretek együtt főzni senkivel.

2015. jan. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szeretne veled tölteni egy kis időt, szeretne közös élményeket szerezni... Nem tudom, hogy van e lánya, vagy, hogy szeretett e volna stb. No meg segíteni is akar nektek. De mindenképpen jóindulatú és aranyos, úgyhogy nehogy megbántsd :)
2015. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

miért kéne butát játszanod???


egyszer főzz olyat amit tényleg nem tudsz...valami tényleg bonyolultat...és akkor kérd ki a segítségét...

"azért hívom, mert most tényleg szükségem lenne a segítségére, XY ételt akarok készíteni, de nem tudom hogyan kell"


és ha ő sem tudja na azaz igazán ciki...hidd el onnantól nem fogja ajánlani magát :) nem kell egy főtt tojás miatt felhívni...hívd fel olyan miatt amihez tényleg segítség kell...

2015. jan. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem több dolgot is tehetsz. Egyrészt vagy leülsz vele és elmondod kedvesen, hogy tudsz és szeretsz is főzni. Meghívod a szülőket egy ebédre, és ha látja tényleg, hogy milyen jól megy ez neked leszáll rólad. Vagy, amit már itt más is javasolt, keresel valami jó bonyolult ételt és felhívod, hogy segítsen.
2015. jan. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Hát kitudja, majd meglátjuk mi lesz... :)

Csak nagyon zavaró számomra amit csinál..

2015. jan. 7. 11:14
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!