Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogos, ha azért...

Szerintetek jogos, ha azért nem akar a barátnőm hozzám jönni mert "gáz" autóm van?

Figyelt kérdés
Erről beszélgettünk ma, és mondta, hogy amíg nem cserélem le az aktuális autómat(Lada), addig nem hajlandó hozzám jönni.
2015. jan. 3. 22:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

szerintem lehet, hogy szereti az illetőt, csak van neki egy ilyen anyagias természete, és ezzel próbál rábírni, hogy haladj úgymond előre.

igazából ebben olyan nagyon sok rossz nincsen.

egyik rokon is úgy ment hozzá a férjéhez, hogy kikötötte, legyen autó, csak akkor lesz házasság.

röpke 40 valahány éve együtt vannak boldogan.

szóval nem kell feltétlenül a rossz dolgot ebben keresni egyébként.

nyilván kicsit anyagias, meg szereti a státuszszimbólumokat, de sokan vannak ilyenek, férfiak-nők egyaránt.

egy hippihez nyilván nem érdemes hozzámennie, kérdés, hogy teneked mennyire fér ez bele, hiszen nyilván a jövőben is lesznek még neki hasonló igényei.

2015. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 kék kolibri ***** válasza:

Én ezt az egyedet nem nevezném a barátnőmnek.

Vegyél egy jobb kocsit egy jobb csajjal együtt. :)

2015. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kedves 21-es válaszoló , akkor én mint férfi is kiköthetem ugye, hogy csak akkor lesz esküvő ha a menyasszony is kigürizik magának egy ugyanolyan értékű autót mint amit ő elvár tőlem, mert így a korrekt. Ugye te is így gondoltad ?
2015. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kedves 23-as válaszoló, kösd ki nyugodtan.

engem nem zavar.

könnyen lehet, hogy találsz hozzá partnert, hiszen sok nő van, aki férfit tart ki, én is ismerek ilyet.

sokféle dolgon alapulnak kapcsolatok, ez sem kifejezetten rosszabb más dolgoknál szerintem. kinek mi a fontos, a lényeg, hogy olyan partnere legyen, akivel közös nevezőn vannak ilyen téren is.

én személy szerint nem vagyok olyan nő, aki autót akar a férfitól, ha erre gondolnál, és ezért támadtál volna.

viszont van olyan rokonom, aki azt (is) akarta, megkapta, és mint mondtam, 40 x éve élnek együtt, van két gyerekük, egy unokájuk, egy autójuk és boldogok.

nem látok benne annyira borzasztó dolgot egyébként, mert van, aki anyagiasabb természetű, és ha megtalálja hozzá a partnert, akit tud motiválni, akkor éljenek így, legyenek boldogok így.

2015. jan. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

A gyűrűre és esküvőre félretett pénzedből vegyél egy jobb kocsit a csajt meg pattintsd le. Esetleg amikor szakítás miatt találkoztok akkor az új kocsival menjél, hadd koppanjon, hogy itt nem lánykérés lesz:)

Szakítás okának azt hozd fel,h égő a táskája, mert nem Louis Vuitton, ilyen nőt nem vennél el.

Én úgy mentem hozzá a férjemhez, hogy nem hogy kocsija, jogsija se volt! (Hozzátenném, nekem sem).

Jelenleg boldog házasságban,jó körülmények közt élünk gyerekkel, szóval biztosíthatlak hogy nem feltétele a jó házassagnak az autó márkája:)

2015. jan. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Ez attól függ:


Ha így néz ki a nő akkor jogos:


[link]


ha így, akkor nem jogos:


[link]

2015. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Lehet szeret mélygarázsokba járni. Nekem gázautóm van és nem mehetek vele mélygarázsba.
2015. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!