Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar hozzám költözni?

Miért nem akar hozzám költözni?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nagyon jó barátok vagyunk, imádom, nagyon rendes, kedves, őszinte stb. A szülei kidobták, és amikor felajánlottam, hogy költözzön hozzám, legalább amíg nem talál albérletet elküldött melegebb éghajlatra..
2014. jún. 30. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

azt hitte ki akarod használni-de gondolom ez is volt a terv, összejöttök, lefekszel vele...


én is így voltam, anya kidobott, nem tudom hány férfi (korábbi barátom tesója, meg hasonló ismerősök) ajánlották, hogy kihasználjanak.

hogy megváltozik olyankor minden férfi amikor egy lányra hirtelen senki nem vigyáz.

2014. jún. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem ismerlek. biztos meg volt rá az oka.
2014. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!