Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza akar jönni hozzám?

Vissza akar jönni hozzám?

Figyelt kérdés

A történetem nem egyszerű. Szerelmesek lettünk egymásba Ő és én. Nem lett volna ezzel semmi baj, ha neki nincs családja. Másfél évig nyúztuk egymást. Az ő házassága már több éve megromlott, a feleségének is barátja volt (van), és csak a gyerekek miatt maradt a férj a feleség mellett.

Ő elköltözött otthonról, nem hozzám, és a gyerekei a mai napig nem ismernek, nem tudnak rólam. A szülei, barátai igen.

Kb három hónapja végleg szakítottunk. Most viszont elkezdtünk levelezni. Sokat beszélgetünk, és tudja, látja most már, mit rontott el.

Én félek ettől az egésztől, nem tudom, mennyire gondolja ezt komolyan. Tanácsotokat kérném, hogy kezeljem ezt a dolgot?


2011. ápr. 28. 12:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írod, miért szakítottatok.


Így általánosságban csak annyit: én nem fogadnám vissza addig, míg el nem válik és fel nem vállal téged a feleség és a gyerekei előtt is.

2011. ápr. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk, mert úgy éreztem, nem akar elszakadni a feleségétől, és mert a gyerekei még mindig nem tudtak rólam. tehát hiába az elköltözés, még mindig "ügyeskedni" kellett, hogy ez meg az meg az ne lásson meg.
2011. ápr. 28. 13:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyi és annyi férfi van még, miért kell az, akivel csak a szenvedés és a probléma van?
2011. ápr. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja, látja, hogy mit rontott el, azt akkor biztos veled is közölte. Ha aszerint hajlandó tettekben is megváltozni, amit kifogásoltál, akkor az majdhogynem tiszta ügy. Ugyanis az hamar ki fog derülni.
2011. ápr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a hazas embert keruld el messzirol.Annal rosszabb nincs mikor beugrik egy allitolagos 3ik szemely.Arrol nem is beszelve,hogy lehet helyrejonnenek a hazassagaban a dolgok,csak mindketten makacsok es altatjak magukat.Szerintem sosem lenne hajlando elvalni es elszakadni a csaladjatol miattad.Sajnos ez a szomoru teny,mivel nem eri meg otthagyni a biztosat a bizonytalanert.


Aki tegyuk fel egyedulallo es gyereke van,azt is jobb messzirol elkerulni,nemhogy egy olyat aki megcsak el sem valt a felesegetol.Az ilyen ferfiak manipulaljak az embert,keresik a pillanatnyi oromot ,amit otthol nem kapnak meg.Ez esetben szerintem ismet az allitolagos ferfi gyengedsegre vagyik,nincs jelenleg olyan aki kaphato lenne ra,igyhat ismet el kezdett szediteni teged.


Sajnos ez a rideg valosag.Nem tudom ,hogy hany eves vagy,de probald meg realisabban figyelni a dolgokat,mert igy ezzel a naivitassal csak a sajat eletedet fogod elrontani.


Ne keresd a problemat ha nem muszaly!

2011. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akár a férjem barátnője is lehetnél. (annyi a bibi, hogy nekem nem volt senkim) Már lassan másfél éve külön költöztünk, de még mindig takargatja a barátnőjét, csupán egy barátja ismeri. A gyerekeink sem találkoztak még vele sosem, pedig én mondtam neki, hogy semmi kifogásom az ellen, hogy találkozzanak. Néha már ott tartok, hogy elmegyek a barátnőjéhez, és dumcsizok vele egyet, nehogy azt higyje, hogy én kavarok a háta mögött.
2011. ápr. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!