Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Köteles vagyok látogatni az...

Köteles vagyok látogatni az édesapám akkor is, ha amikor nála vagyok nem szól hozzám és még köszönni se nagyon akar?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a szüleim elváltak. Én az anyukámmal a testvérem pedig apukámmal maradt. Édesapámmal elég rossz viszonyban vagyok mondhatnám nem is tartom vele a kapcsolatot (nem érdekli, hogy mi van velem, még a szülinapom dátumát se tudja:S) Most azzal zsarol engem és anyukámat, hogy ha nem megyek beperli édesanyám valamint nem engedi hozzánk a kis testvérem (12 éves)
2009. jún. 22. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy koteles! Ha nem akarsz nem mesz es kesz. A te dontesed!
2009. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Perelje be nyugodtan!

Max a bíróság meghallgat téged is.

Azt majd elmondhatod milyen nagyon "jófej".

Olyan meg nincsen, hogy nem engedi hozzátok a tesódat.

Törvényileg ez is szabályozható

2009. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gyámügyeseknek meg kellene említeni a dolgot,mert nem vagyok biztos benne hogy a kistesód is jó helyen van ott apukáddal.Meg miért TE lennél köteles látogatni?Nem a szülőnek van láthatási joga???
2009. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vav22 ***** válasza:
100%
Neked eddig sem kellett volna sehová menned, nem neked van láthatási jogod hanem apukádnak. Ami azt jelenti, hogy mehet hozzád látogatni annyit amennyit előírtak, de neked egyáltalán nem kell menned csak ha akarsz.
2009. jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!