Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos hogy feltekeny lettem?

Jogos hogy feltekeny lettem?

Figyelt kérdés
A parom egyuttjart par honapig egy novel akitol gyereke szuletett. Nem voltak hazasok,egyutt sem eltek. Ma nalunk volt a gyerek es arra jottem haza hogy a gyerek jatszott, o meg jopofizva vigyorgott a novel. Amugy nem vagyok egy feltekeny tipus de az eset ota olyan rosszul erzem magam, nagyon duhos vagyok ra. Ossze is vesztem vele ezen. Hogyan lehet a feltekenyseget lekuzdeni?
2014. dec. 16. 20:20
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%
Pedig természetes. Ha a szüleim netán elváltak volna, akkor nem beszélhettek volna régi sztorikról, amíg velem vannak? ÉS lényegtelen, hogy pár hónapig voltak csak együtt.
2014. dec. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Sehol nem irtam hogy veszekedjen vele de azert tulzottan szemelyeskedni sem kellene vele, csak a lenyegre szoritkozni.
2014. dec. 16. 20:39
 13/26 A kérdező kommentje:
11.Nem a gyereken vigyorogtak regi tortenetrol beszeltek.
2014. dec. 16. 20:41
 14/26 anonim ***** válasza:
80%

És én sem azt mondtam, hogy a gyereken vigyorognak. Régi sztorikról beszéltem.

Semmi gond nincs ezzel. Lépj túl ezen.


#11

2014. dec. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem bízol a párodban, minek vagy vele? Egész életetekben hisztizni akarsz, vagy addig ármánykodsz, amíg elmarnád a gyereket az apjától? Te nem tudod elfogadni, hogy a párodnak másik nőtől van gyereke. Ez nem is könnyű, nem mondom, de egy életen át így marad. Ha jó apa, a gyerek érdekeit nézi, akkor mindig normális kapcsolatot fog tartani a gyereke anyjával, hiszen ez a gyerek érdeke. Ezt meg nem lehet lekorlátozni arra, hogy csak azt beszélhetik meg, hogy Pistike éppen hogy van, mire van szüksége, hiszen emberek, közös múltjuk van, még ha nem is volt hosszú életű. Érthető, hogy ez neked nem esik jól, de roppant rosszul kezeled.
2014. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem sem kell emiatt feltekenynek lenned amig parod ugyanugy viselkedik veled, ahogy azelott. Ez ellen nem tudsz mit tenni, mert a no a te eletetek resze is a gyerek miatt es sok megbeszelni valojuk lesz meg a gyerek miatt. Lehet, hogy neha elkalandoznak, de hidd el sokkal jobb, mintha gyulolnek egymast, foleg a gyereknek. Ezt vagy elfogadod meg most es megerted, vagy pedig meg jo sok ilyen feltekenysegi rohamod lesz.
2014. dec. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
69%

én megértelek kérdező, mert az ilyen szitut én sem bírnám könnyen elviselni.

viszont nem is vagyok olyan férfival, akinek gyerek, vagy bármi más miatt kapcsolata van az ex-szel.

szerintem egyszerűen nem neked való ez a kapcsolat. nagyon nagy lesz ez a stressz, mert nem tudod megtiltani a kapcsolattartást, és ha meg is akarnád tiltani, annak csak rossz vége lenne.

egyszerűen nem vagy olyan típus, aki ezt elviseli.

a legtöbb embernek nem okoz ez gondot, neked igen. ettől még nem vagy rosszabb ember, csak ezt is figyelembe kell venned, mikor párt választasz, különben egy életen át szenvedni fogsz.

2014. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
15.Bizom benne de nem tehetek rola hogy ezt erzem. Nem marom el a gyerektol mert ugy gondolom, hogy neki csak a gyerekhez van koze. Ezert nem kell a novel igy viselkedni. Lehet hogy tenyleg nem valo nekem gyerekes ferfi, mert ugy gondolom hogy az ember tisztelje mar a tarsat annyira, hogy nem hozza ilyen szituacioba.
2014. dec. 16. 20:57
 19/26 anonim ***** válasza:
52%

Ebbe a szituációba te hozod magad.

Nem lenne egyszerűbb összebarátkozni a nővel és nem ilyen keserűen tölteni a láthatási időket?

2014. dec. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Atfogom gondolni ezt az egesz kapcsolatot. Igazatok van o a gyerek anyja es mindig jelen lesz az eleteben, es en ezt nem fogom toleralni. Fiatal vagyok meg ehez hogy megalkudjak egy ilyen kapcsolatban.Meg is beszelem vele ezt az ugyet es keresunk mindketten harmonikus kapcsolatot magunknak.
2014. dec. 16. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!