Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lettem féltékeny?

Miért lettem féltékeny?

Figyelt kérdés
osztály társammal interneten elkezdtem beszélgetni aranyos kedves ( fiú). Aztán tegnapelőtt a suliba elkezdte ölelgetni az egyik lány egyszerűen annyira féltékeny lettem még hányingerem is lett és ki mentem az osztályból vissza sem mentem arra az órára. tegnap találkoztunk barátilag nem mondtam neki erről semmit nagyon jól elbeszélgettünk az élet nagy dolgairól . bár eleinte leszögezte hogy csak barát de tegnap mondta hogy tiszteletben tartja hogy van barátom ( több mint 1 éve) de ő képes egy lányért akár 1 évet is várni. meg hogy Ő nő téren nem tévedt és az ővé leszek. nem probálkozott semmi csak ezt közölte velem. Én meg most rosszúl érzem magam mert a barátomnak elmondta és ő kételkedik abba hogy együtt kell e lennünk még.. Én is kételkedek ebbe mert nem ilyen volt mikormeg ismertem ő sokkal mássabb volt sokat változott. 18 L
2014. okt. 17. 09:04
 1/3 A kérdező kommentje:
* elmondtam
2014. okt. 17. 09:07
 2/3 anonim válasza:

A kapcsolat múlásával mindig változik az érzés (jó vagy rossz irányba), egyre jobban megismered a párodat és ha vele töltöd a napjaid nagy részét akkor rájössz, hogy ez nem olyan mint amikor még ismerkedtetek, szóval ezen gondolkodj el mindenképpen, hogy az a srác se olyan lesz mint most, a kérdés, hogy jobb lenne a mostaninál vagy nem...


22/F

2014. okt. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
ha vége lenne ennek a kapcsolatnak nem mennék bele másikba .. egy ideig
2014. okt. 17. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!