Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Féltékeny lettem volna?...

Féltékeny lettem volna? Írnátok véleményt?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet ,hogy van egy pasi aki tetszik. Ő egyedülálló.Ma találkoztam vele buszon és vele volt egy lány amikor megláttam nagyon rosszul esett,hogy más is vele van.Először azt hittem ,hogy lett barátnője,eleinte nem is akartam hozzá odamenni,aztán odamentem hozzá és bemutatta,hogy a lánya.A feleségével elvált.Megnyugodtam utána. Esetleg ha találkozok majd vele megemlítsem hogy féltékeny voltam?? Jól esne neki?? Szeretnék vele járni.

2013. szept. 3. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
miért akarod magad kinevettetni?
2013. szept. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem mondanám.. Még semmi nincs közötök egymáshoz, de már féltékenykedsz, nem hiszem hogy ez szimpatikus lenne neki.
2013. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ASOT ***** válasza:
Az elég nevetséges lenne.
2013. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Amúgy ő folyamatosan bókol nekem hogy tetszem neki meg csinos vagyok,szokta kérdezgetni h gondolok e rá,tudja h mióta nem látjuk egymást
2013. szept. 3. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!