Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lettem ennyire féltékeny?

Miért lettem ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Soha nem volt jellemző rám a túlzott féltékenység. A mostani páromnál azomban, még magamon is meglepődök. Állandóan féltékenykedek, nem érzem a "biztos" helyemet mellette, idegesít az a rengeteg nő aki körülveszi...jó pasi és rengetegen körül rajongják...Tudom, hogy én vagyok a barátnője, de tőle nem érzem a megerősítést, hogy ez valóban így van.

Hogy tudnék változtatni magamon?


2011. júl. 13. 01:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a páromat körülugrálnák a lányok, én is féltékenykednék...

Ő nem tesz semmit? Beszéltél vele erről? Szerintem mondd el neki így, ahogy ide leírtad, hogy mostanában úgy érzed, nagyon féltékeny vagy, és talán ez az oka ennek, és szeretnéd, ha megnyugtatna.

2011. júl. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Ha a páromat körülugrálnák a lányok, én is féltékenykednék...

Ő nem tesz semmit?"


Mégis, MIT KELLENE tennie?!?!? Egy táblát a nyakába, hogy nö ne jöjjön a közelébe, mert a barátnöje féltékeny? AZ, hoyg valakiért rajonganak, még nem jelenti azt, hohy ez tetszik neki, illetve hogy viszonozza. Ha flörtölne velük, az más, de csak az, hogy külörügrálják - ez ellen nem tud semmit sem tenni.

2011. júl. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Makkos Hal válasza:

Ha a párodnak Te vagy a fontos kritikus esetekben mindig téged fog választani illetve melletted fog dönteni. Ezt olyan esetekben lehet érzékelni, amikor nagyobb összejövetelben rajtatok kívül sokan vannak még.

Például céges bulin. De egyéb esetekben is nyomon lehet ezeket követni.

Beszélgetések közben kikről, mikről hogy nyilatkozik. A tőled illetve ismerősöktől-kollégáktól kapott ajándékokat mennyire tartja becsben.

Semmiképpen nem az számit, mit mind, ha cselekedeteiben az ellenkezőét tapasztalod.

A cselekedet az elkötelezettség legmegbízhatóbb kifejezője!

2011. júl. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!