Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lettem ennyire féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lettem ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

Soha nem volt jellemző rám a túlzott féltékenység. A mostani páromnál azomban, még magamon is meglepődök. Állandóan féltékenykedek, nem érzem a "biztos" helyemet mellette, idegesít az a rengeteg nő aki körülveszi...jó pasi és rengetegen körül rajongják...Tudom, hogy én vagyok a barátnője, de tőle nem érzem a megerősítést, hogy ez valóban így van.

Hogy tudnék változtatni magamon?


2011. júl. 12. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

meegcsaal..meegcsaal..

na jó nem biztos. :D de 50% XD

2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig arra gondolok, hogy velem van, engem szeret. Ha elhagy, akkor nyilván nem szeret, és bármennyire is rosszul esik, egy egyoldalú kapcsolatra nincs szükségem. Viszont te próbálj meg nem aggódni. Nekem éppen nincs barátom, szóval könnyen beszélek. :)
2011. júl. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Most kicsit közhellyel fogok élni, de tudod mit jelent az, hogy az ártatlanság vélelme? Amíg legalábbis közvetett bizonyítékod nincs, addig mi értelme féltékenykedni? Hidd el, ha elkezdesz ,,kombinálni" akkor egy szép (vagy inkább csúnya) napon már a ,,levesben is" ellenséget fogsz látni... szal inkább a szerelmetekkel törődj, az sokkal jobban megéri, nem;)
2011. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem nem veled van a baj...

Nekem is volt már ilyen b.nőőm és szeretik kihasználni hogy milyen jóó pasik és szeretik a láyoktóól a bókokat kapni.^^

Ne légy féltékeny, ha kiderül hogy megcsal, akkor csinálj úgy hogy te "erős vagy" és dobd ... ha szeret akkor úgyis visszajön, vagy bocsánatot kér . ha meg nem , nemis szeret akkkoor semmi értelme =/ :')))

2011. júl. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha megcsal, miattam aztán ezerszer is bocsánatot kérhet...soha nem kapna új esélyt! Nálam ez alap! És ezt ő is tudja!
2011. júl. 12. 23:20
 6/6 anonim ***** válasza:
na ha tudja, és van egy kis esze és szeret nem csal meg. Nyugalom! ha meg nem akkor úgyis teljesen mindegy, csinálhatsz te akármit. De akkor jobb is úgy. :D
2011. júl. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!