Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny (irigy? ) lettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny (irigy? ) lettem a párom exére. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idősebb nálam,feltűnő jelenség.műköröm,tűsarkú szőke haj,szájfény,napbarnított bőr.Barátom állítása szerint nem szereti az ilyeneket,mégis mindig a hasonló kaliberűekre mondja,hogy jó csaj/szép.Mit tegyek hogy ne legyek rá veszettül féltékeny(irigy?)
2010. okt. 16. 20:29
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Te is legyél olyan mint ő....!
2010. okt. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Vagy legyél te is tucat csaj vagy hozd ki magadból az egyéniséget. Azt nem tudom, hogyan hiszen nem ismerlek. Kérdezd meg az egyik barátnőd erről. 30/N.

2010. okt. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bízz benne, meg magadban. Bizalom nélkül eleve halott ügy az egész kapcsolatosdi. Kell az neked, hogy reggeltől estig idegeld magadat meg őt is féltékenykedéssel? Ugye, hogy nem. Ha meg nem tudsz megbízni benne, akkor keress mást.


Plusz ne felejtsd el azt se, hogy egy megcsaláshoz mindig ketten kellenek. A legvadabb bombázó sem tud mit kezdeni azzal a férfival, aki egyszerűen azt mondja, hogy "Nem". Szóval még csak nem is "másikakra" kell féltékenykedni, hanem egyszerűen eldönteni, hogy a párod vajon tényleg veled akar-e lenni. Ha igen, akkor féltékenykedés OFF és egyszerűen bízz meg benne, ha meg nem, akkor keress mást (ez esetben pedig a féltékenység értelemszerűen okafogyottá válik).

2010. okt. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

szerintem hogy olyanná válj mint ő az hülyeség.

ha párod veled van azt jelenti nyújtassz valami pluszt, ami benned megvan de ezekben a "tipikus csajos csajokban" nincs.

maradj olyan amilyen :) ha a párodnak olyan csaj kellene , akkor olyan csaja lenne. nyugodj meg :) én is ilyen helyzetben vagyok mint te és hidd el, azért szeret ami vagy, és senki nem akar egy "klónt"(<---pl ha megpróbálsz másra hasonlítani) szeretni


16/L

2010. okt. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A párom exe is ilyen. Amikor összejöttünk, még voltak gyengébb próbálkozások, hogy "öltözzek máshogy", de mondtam, hogy nem veszek fel 10 centis tűsarkút, mert úgy megyek benne, mint egy csípőficamos kacsa.

De az exet azért hagyta ott, mert a külsején kívül nem sokat tudott felmutatni, beszélgetni se nagyon tudott vele.

A feltűnő nőket mindenki megnézi, mert vonzza a szemet. Nézni felőlem azt néz, akit akar, mert úgyis ide jön haza. Nézni szabad :)

Az exre meg nem vagyok féltékeny, mert nem szeretnék olyan személyiséget, mint az övé. Ha meg fel akarok öltözni szexisen, azt bármikor megtehetem.

2010. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is ebben a szituban vagyok! Megöl a féltékenység és nagyon idegesít, hogy tetszenek Neki az ex-féle csajok. Mivel nem szeretném feladni önmagam, úgy döntöttem, hogy lesz rajtam 1-2 változtatás (kicsit világosabb hajszín, diéta, kissé szexisebb öltözködés), de OLYAN nem leszek, mint az ex. Ha utána sem leszek ÉN a középpontban, akkor elhagyom! Ez már tuti, nem érdekel, hány év van mögöttünk! Más összetenné a két kezét értem. Megismerkedek majd olyan férfival, aki igazán imád!
2010. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!