Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előző párkapcsolatomból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előző párkapcsolatomból kifolyólag lehetséges az hogy féltékeny típus lettem?

Figyelt kérdés

Előző kapcsolatban a párom igen csak félre lépős típus volt lehetséges hogy a mostani kapcsolatomban e miatt vagyok féltékeny ?

20/F


2011. jan. 8. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2011. jan. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
féltem, hogy ez lesz velem... az előző barátom hasonló volt, egyszerűen nem lehetett benne megbízni, mert állandóan kiderült valami, amit elhallgatott, mondjuk nem csalt meg, de az állandó gyanakvás ott volt a mindennapjaimban. Amikor a mostani barátommal összejöttem, felmerült bennem,hogy már csak megszokásból is úgy fogok-e viselkedni, ahogy az előző kapcsolatomban, és az elején tényleg voltak ok nélküli kétségeim, de most már sokkal jobban ismerem, és nagyjából teljesen eltűnt belőlem. De sajnos igen, megmérgezhetett annyira, hogy ne tudd kiiktatni teljesen, akármennyire is szeretnéd..
2011. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem sincs semmi okom féltékenynek lenni a mostani páromra csak néha előjön az a érzés hogy mi van ha éppen most .... . Ettől olyan hülyén érzem magamat.
2011. jan. 8. 17:07
 4/5 anonim ***** válasza:
detto ez volt, mennyi ideig voltatok együtt az előző lánnyal és mióta tart a mostani?
2011. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

17:10

több mint fél évet voltam együtt a mostani párommal lassan 1 éve

2011. jan. 9. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!